James Corden opowiada o wypadku Balthazara w The Late Late ShowCNN

James Corden Wykorzystał swój monolog otwierający w „The Late Late Show” w poniedziałek, aby omówić swój ostatni incydent tymczasowo zbanowany Z Brasserie Nowy Jork.

Brytyjski gospodarz talk-show CBS powiedział, że nie ma zamiaru nikogo denerwować i chciałby „osobiście przeprosić”.

Corden powiedział publiczności, że przyjmuje „brytyjskie podejście”, aby zachować spokój i dalej pisać o nim, zgodnie z jego motto: „Nigdy nie narzekaj. Nigdy nie wyjaśniaj”.

Ale, jak przypomniał mu jego ojciec – który siedział na widowni – „naprawdę narzekał, więc może (on) potrzebować wyjaśnień”.

Corden powiedział, że jadł śniadanie z przyjaciółmi w Balthazar w stanie Nowy Jork, gdzie jego żona wyjaśniła, że ​​ma poważną alergię pokarmową. Powiedział, że trzy razy pomyliła się z zamówieniem, kiedy „pod wpływem chwili… zrobił sarkastyczny i niegrzeczny komentarz na temat samodzielnego gotowania”.

„Jest to komentarz, którego bardzo żałuję” – dodał.

Corden powiedział, że nie zdawał sobie sprawy, że zrobił coś złego, ponieważ nie „krzyczał ani nie krzyczał”.

Nie wstałem ze swojego miejsca. Nie wyzywałem nikogo i nie używałem obraźliwego języka. Chodziłem dookoła myśląc, że nie zrobiłem nic złego, dobrze, ale prawda jest taka, że ​​zrobiłem. Zrobiłem niegrzeczny komentarz i to było źle, to był niepotrzebny komentarz. To było nieprzyzwoite dla służącego.

Kiedy przeczytał post na Instagramie od właściciela Balthazara, Keitha McNally’ego, który odmówił mu wstępu do restauracji, natychmiast zadzwonił do niego, aby powiedzieć mu, jak bardzo jest zdenerwowany tym, że kogoś skrzywdzi i oczyści powietrze.

Po tym, jak Corden został początkowo zbanowany w zeszłym tygodniu za obraźliwe zachowanie, Wydawnictwo McNally Komik „obficie przeprosił” podczas rozmowy i wszystko zostało rozwiązane.

Corden zakończył monolog, mówiąc, że chciałby pojechać do Balthasara, kiedy wróci do Nowego Jorku i osobiście przeprosi.

READ  Tony Khan zrywa WWE RAW, AEW Rampage vs SmackDown, Dynamite

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top