Jak wysoki jest doktor lekceważący? Poznaj wzrost, wiek i inne dane osobowe kultowego nadawcy

Herschel „Jay” Boom IV, znany również jako legendarny „Dr DisRespect”, to amerykański nadawca. Jest bardzo popularny ze względu na swoje ogniste wybryki i wspaniałą osobowość YouTube. Z prawie czterema milionami subskrybentów na platformie i 4,5 milionami obserwujących na Twitchu, Doc jest ogromną marką w świecie streamingu.

Gwiazda YouTube rozpoczął karierę w streamingu w 2011 roku, przesyłając filmy Call of Duty i nadal jest związany z Sledgehammer Games. Dr Disrespect przypisuje się pracy nad kilkoma mapami COD: Advanced Warfare i po odejściu z pracy w 2015 roku zaczął streamować w pełnym wymiarze godzin na Twitchu.

Tak było, aż do jego stałego zakazu w 2020 roku, kiedy został członkiem Gigant YouTube. Ze swoją super osobowością i stylizowanym stylem, Doc zawsze obnosił się ze swoim wzrostem na 6’8 cali, ale jak bardzo jest subtelny? Dowiedzmy Się.


Dr Disrespect mówił o swoim szalonym wzroście w podcaście H3

Urodzony 10 marca 1982 roku Doc ma 40 lat i uwielbia grać w gry typu battle royale. W przeszłości grał w H1Z1 i Call of Duty, ale nadal uwielbia grać w różne tytuły FPS w streamingu, takim jak Valorant i COD: Strefa wojenna.


Jego przerażająca pozycja

Lekarz przez lata utrzymywał, że ma 6 stóp 8 cali wzrostu i wielu go przesłuchiwało. W swoim wywiadzie dla podcastu w H3, Ethan, prowadzący wywiad, zauważył, że myślał, że to mistyfikacja, ale widząc to w prawdziwym życiu, zmienił zdanie:

„Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem twoją transmisję, pomyślałem, że mam 6’8″. A ja jestem jak? Ten facet jest pieprzonym komikiem, prawda? Kto ma 6’8″? A teraz, gdy widzę, że masz 6’8″…”

Jak się okazuje, w rzeczywistości jest dość wysoki, a dowody to potwierdzają. Oto zdjęcie z 2018 roku opublikowane przez dr Disrespect na Twitterze, na którym pozuje do zdjęcia z innymi nadawcami Shroud i Justinem. Warto zauważyć, że Doc góruje przede wszystkim:

Był nawet koszykarzem z college’u NCAA Division II. Jednak dr Disrespect zawsze nosi ciężkie buty, więc jego rzeczywisty wzrost może wynosić około 6’6″ do 6’7″.


Osobowość i elegancja

Dr Disrespect nie jest tylko kolejnym streamerem, który gra w Warzone, ponieważ wyróżnia się unikalnym stylem rocka lat 80-tych. The Doc jest znany ze swoich charakterystycznych okularów przeciwsłonecznych i peruk, bez których nigdy by się nie obejdzie.

Tylko się rozejrzałem, wciąż nie ma nikogo na moim poziomie. Nawet nie blisko. https://t.co/K0MflbE277

Zgodnie ze swoim imieniem Doc gra twardą, lekceważącą postać, która nie wstydzi się wyrażać swoich uczuć w przesadny sposób. W artykule z 2017 roku ESPN opisał go jako „a WWE postaci w konkurencyjnym świecie gier”.


handryczenie się

Jak można było powiedzieć, jego ostentacyjna charakterystyka kilka razy wpędziła go w kłopoty. Jego szczery sposób bycia może czasami wydawać się niewrażliwy, a jego pierwszy duży zakaz korzystania z Twitcha wskazuje na problem.

Dr Disrespect był obecny na E3 2019, kiedy wszedł do jednej z łazienek na wystawie ze swoją ekipą filmową i się zepsuł Warunki korzystania z usługi Twitch I doprowadza ją do szału. W 2020 roku został na stałe wykluczony z serwisu z nieujawnionych powodów, co zapoczątkowało jego karierę nadawcy na YouTube.

Wystarczy powiedzieć, że spór nie jest obcy Docowi, ale to nie zniechęciło jego fanów. W swoim pierwszym łuku YouTube 330 000 widzów jednocześnie oglądało transmisję, pokazując swoje poparcie dla transmisji.

Amerykanin jest w czołówce gier przez ostatnie dwa lata, a jego strumienie Warzone przyciągają tysiące widzów i zbierają setki tysięcy wyświetleń dziennie. Dr Disrespect transmitował ostatnio dużo Warzone z TimTheTatmanem, a fani obu graczy z pewnością pokochają dynamiczny duet.Edytowane przez Sego Samuela Balla

READ  Zestaw słuchawkowy Logitech Pro X Gaming Headset jest idealny do grania i przesyłania strumieniowego na żywo

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top