Jak oglądać Battlefield 6 ujawniające dzisiaj wydarzenie online | Czas się dostosować

Gry EA podnoszą wieko Pole bitwy 6 Dziś za pomocą transmisji na żywo przez Internet wypuszczamy pierwszą właściwą reklamę gry.

To interesujący moment dla EA, aby zrezygnować z ujawnienia, biorąc pod uwagę, że plik Harmonogram E3 2021 Rozpoczyna się w sobotę, a tuż po konferencji odbędzie się specjalne wydarzenie EA Play.

Być może zastanawiasz się, jak dziś oglądać wydarzenie Battlefield 6 online, a jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce, aby to sprawdzić.

Jak już dziś oglądać Battlefield 6 online?

Zamiast organizować ekskluzywne wydarzenie w prawdziwym życiu lub ukrywać ujawnienie za wirtualną ścianą rejestracyjną, EA Games zdecydowało się po prostu opublikować ujawnienie Battlefield 6 na swoim kanale YouTube.

Już teraz możecie obejrzeć wydarzenie ujawniające Battlefield 6, klikając poniższy film, który wkrótce zostanie wypełniony wieloma ekscytującymi szczegółami.

Zwiastun ujawniający Battlefield 6 zostanie opublikowany w środę 9 czerwca o 16:00 czasu brytyjskiego.

Battlefield 6 to oczywiście szósta główna odsłona serii strzelanek EA, która wejdzie na rynek wraz z zaciekłą konkurencją ze strony niezwykle popularnych darmowych gier Call of Duty: Warzone i Fortnite.

EA ma nadzieję, że Battlefield 6 może przebić się przez hałas i wytyczyć własny kurs w coraz bardziej zatłoczonym świecie strzelanek.

Oczywiście tylko czas pokaże, czy misja zakończy się sukcesem. Ale jeśli zainteresowanie tą transmisją na żywo jest czymś do obejrzenia, Battlefield 6 może znaleźć dużą publiczność.

Gdy o tym usłyszymy, dowiemy się o Battlefield 6 więcej. Teraz, gdy gra została ujawniona, spodziewaj się, że regularnie będzie pojawiać się więcej informacji.

Sprawdź niektóre z najlepszych ofert subskrypcji gier poniżej:

odwiedziliśmy Harmonogram wydań gier wideo Dla wszystkich nadchodzących gier na konsole. Wpadnij do naszych hubów po więcej gry A Technika Biuletyn Informacyjny.

Szukasz czegoś do obejrzenia? zobacz nasze Program telewizyjny.

READ  Modele iPhone’a 14 Pro mogą być jedynymi urządzeniami, które otrzymają nowy chip A16

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top