Hughes i Canucks wygrywają w dogrywce, zapewniając Islanders szóstą porażkę z rzędu

Po powrocie do Vancouver Bo Horvat strzelił gola dla Islanders (5-6-4), którzy w swojej serii porażek mają bilans 0-4-2. Sorokin obronił 39 razy.

„Trudno tego nie czuć [like here we go again] „Kiedy wszystko pójdzie po ich myśli” – powiedział Horvat. – Frustrujące jest to, że nie gramy złego hokeja.

Pierre Engvall strzelił swojego pierwszego gola w sezonie i dał drużynie Nowy Jork prowadzenie 1:0 już po 7:30 pierwszej tercji. Podczas gry w przewadze przyjął podanie po lodzie od Olivera Wahlstroma i strzelił pięć dołków z lewego koła po tym, jak jego strzał odbił się od kija napastnika Canucks Dakoty Joshuy.

Brock Nelson podwyższył na 2:0 po kolejnym golu w grze w przewadze o 8:52, odbił się od linii bramkowej i strzelił gola po strzale z bekhendu, który odbił się od kija Hughesa.

Był to pierwszy mecz w sezonie, w którym Islanders zdobyli dwa gole w grze w przewadze, którzy nie otrzymali już kolejnej szansy dzięki przewadze męskiej przez resztę meczu.

„Szkoda, że ​​nie mieliśmy jeszcze jednej lub dwóch okazji do dodania do tego” – powiedział trener Nowego Jorku Len Lambert. „Obie jednostki wyglądają dobrze.”

Miller obniżył wynik na 2:1 po grze w przewadze w 4:39 drugiej tercji. Pochował jednorazowy strzał z prawego punktu wznowień po podaniu Petersona przez lód.

Horvat odpowiedział na 3-1 o 8:33, strzelając swojego jedynego gola z prawego punktu wznowień po podaniu od Mathew Barzala.

READ  Daniil Miedwiediew obserwuje „zemstę” Rafaela Nadala, ale Rosjanin zaprzecza motywowi Novaka Djokovica | Tenis | Sport