Gol Stastneya oznacza zwycięstwo Jets nad Predators

WINNIPEG – napastnik Veteran Jets, Paul Stastny, nadal udowadnia swoją wartość dla Winnipeg.

Stastney strzelił dwa gole, aby poprowadzić Winnipeg do zwycięstwa 6-4 nad Nashville Predatorem, zanim 14 020 fanów zostało w pełni zaszczepionych na Canada Live w sobotę – ale Jets musieli trzymać się wykonania zadania.

Zaledwie 26 sekund po tym, jak obrońca Nashville, Roman Josie, pokonał Predators 4-3 w 3:10 w trzeciej połowie, Stastney strzelił swojego drugiego gola w meczu, aby przywrócić dwubramkową przewagę, gdy strzałem Nashville wybił Neila Bionica. Juuse Saros.

Następnie energiczny napastnik Winnipeg Kyle Connor umocnił prowadzenie do 6-3 w silnej grze. Ale Predators zareagowali, gdy Philip Tomasino strzelił gola z przewagą mężczyzny i posunął się 6:4 na 6:19 do gry. Gdy Sarros się wycofał, Bridges włamali się do sieci Winnipeg w ciągu ostatnich dwóch minut.

– Przede wszystkim gole były na czas – powiedział Stastney. „Myślę, że ostatni mecz był golem (Pierre-Luc Dubois), kiedy zaczynaliśmy (zdobyć więcej bramek), a dzisiaj był to gol (Adam Lowry) po tym, jak zaczęliśmy powoli.

Lowry strzelił gola na początku pierwszego okresu, remisując wynik 1-1.

„Za każdym razem, gdy strzelili gola lub się do niego zbliżyli, natychmiast wracaliśmy i uderzaliśmy ich, a my nie siedzieliśmy z tyłu” – powiedział Stastney. – To jest największe. W pierwszym meczu w Anaheim prawdopodobnie zasłużyliśmy na lepsze wyniki i mieliśmy więcej szans. Prawdopodobnie zasłużyliśmy na więcej niż jednego gola. Teraz strzelamy.

„Ale nie możesz oczekiwać, że zdobędziesz pięć lub sześć bramek w nocy, więc myślę, że musimy trochę zaostrzyć, 5 na 5, a nawet zabić rzuty karne. Ale myślałem, że oba gole w PK były dziwnymi odbiciami. Wolałbym zrezygnuj z tych, które właśnie są wybierane. Myślę, że budujemy na tym i musimy się doskonalić.

READ  Shapovalov wygrywa ekscytujący 5-setowy mecz i ustawia Wimbledon w półfinale z Djokoviciem

Nowicjusz Christian Visalainen, który strzelił swojego pierwszego gola w National Hockey League, Dubois również strzelił bramkę dla Gates. Colton Seasons i Nick Cousins ​​mieli inne marki Nashville.

Sarros obronił 23 razy z 29 strzałów, podczas gdy bramkarz Winnipeg Conor Helbwick obronił 26 z 30 strzałów.

Winnipeg poprawiło się do 2-2-1 po drugim zwycięstwie z rzędu. Predators spadły do ​​1-4-0.

– Bardzo podobały mi się nasze ostatnie trzy mecze – powiedział trener Jets Paul Morris. „Myślę, że ważne rzeczy, które zrobiliśmy dobrze w naszych ostatnich trzech meczach, to to, że strzelamy lepiej z mentalnością zespołu, który strzela, i dzięki temu częściej będziesz dostawać siatki z przodu. niektóre wysokie typy i kilka niskich typów. Z przodu i tutaj mamy graczy, którzy potrafią strzelać gole.

„Jeśli gramy jak meloniki, możemy strzelać gole”.

Była to jedyna wizyta drapieżników w Winnipeg w tym sezonie.

– Uwielbiam fakt, że udało nam się strzelić cztery gole – powiedział trener Nashville, John Hines. „Jeśli zdobędziesz cztery bramki, powinieneś być w stanie wygrać mecz. Ale mieliśmy kilka wypadków, które miały miejsce w tylnej części siatki. Mieliśmy trzy bramki, dwóch facetów stojących samotnie przed przednią siatką. Co nie powinno się zdarzyć Więc myślę, że musimy zaostrzyć niektóre obszary, ale myślę, że z ofensywnej perspektywy dobrze jest móc zdobyć cztery.

„Myślę, że są tylko pewne rzeczy, które strukturalnie, gdy jesteśmy w tych obszarach (5 na 5), ​​nie możemy uzyskać tego rodzaju awarii, które otrzymaliśmy, zwłaszcza z rodzajem celu, jaki otrzymujemy. Nie możemy im dać takie prezenty”.

The Jets grali bez pierwszego miejsca Marka Shefela i kapitana Blake’a Wheelera w drugim meczu z rzędu. Oba są objęte protokołem NHL COVID-19.

The Jets wrócą do Kalifornii na wycieczkę po trzech meczach. We wtorek grają z Anaheim Ducks po raz trzeci w sześciu meczach.

READ  Bliźniacy wyznaczają Matta Shoemakera na spotkanie

Predators zagrają w Wild w Minnesocie w niedzielę, drugą z dwóch dzikich przejażdżek.

„Zwykle przyjmujesz pozytywy” – powiedział kuzyn – „i oczywiście będzie jakiś materiał dydaktyczny, z którego musimy się uczyć”. „Kiedy masz taki mecz, w którym dziś wieczorem sprawy nie idą po naszej myśli i masz szansę wrócić jutro (w niedzielę) przeciwko Minnesocie.

„Nie ma lepszego sposobu na pozbycie się tego problemu niż powrót do niego jutro”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top