Eberle ma 3 punkty w zwycięstwie Krakena nad Canucks

Miller podwyższył Vancouver na 1:0 po 5:34 pierwszej tercji, odbijając luźny krążek po tym, jak strzał Myersa minął Grubauera. Obrońca Seattle, Will Borgen, zdawał się opuścić linię bramkową, ale analiza wideo wykazała, że ​​piłka całkowicie przekroczyła linię bramkową. Miller w serii siedmiu meczów zdobył 12 punktów (pięć goli i siedem asyst).

Jimmy Oleksiak zremisował na 1:1 po 5:43 drugiej tercji, przyjmując podanie od Penners w pośpiechu i strzelając uderzeniem nad lewym ramieniem Demko tuż ze środka prawego koła. To był jego pierwszy gol w sezonie.

Eberle wyprowadził Seattle na 2:1 o 13:04, odbijając wysoki strzał Olivera Bjorkstranda sekundę po zakończeniu gry w przewadze. Piłka trafiła Demko, ale wpadła, gdy ten zajął pozycję. Z analizy wideo wynika, że ​​kij Eberle trafił na poprzeczkę lub poniżej, a bramka została uznana.

„Nie jestem dużym facetem i nie byłem w stanie wznieść się zbyt wysoko, więc myślę, że podjęli właściwą decyzję” – powiedział Eberle. „Czasami dobrze jest zdobyć kilka odbić. Dla nas dobrze, że zakończyliśmy mecz w trzecim secie i kontrolowaliśmy go. „

Hughes zremisował na 2:2 o 15:48 po uderzeniu z górnej części lewego koła, pokonując Grubauera, którego sprawdzono po rękawicy. Hughes przedłużył także swoją passę punktów do siedmiu meczów (trzy gole i dziewięć asyst).

Hughes, Miller i Elias Pettersson, którzy zanotowali asystę, zajmują pierwsze miejsca w NHL pod względem liczby punktów, zdobywając po 28 punktów, ale Hughes był bardziej skupiony na tym, że zespół przegrywał mecze z rzędu po raz pierwszy od 19 października.

„Nie zagraliśmy naszego meczu klasy A” – powiedział Hughes. „Mamy tu dobry zespół. Wygramy w tym roku wiele meczów hokejowych i nie będziemy mieli passy 10 zwycięstw z rzędu przez cały rok. Ci goście też chcieli wygrywać z rzędu , więc będą takie noce.”

READ  Spojrzenie na Stadion Mistrzostw TOUR

Jordi dał Krakenowi prowadzenie 3-2 w trzeciej kwarcie, 4:19, po podaniu z górnej części pola karnego, kończąc podanie w kółko i krzyżyk od Eeli Tolvanena w dolnej części lewego koła do pobliskiego Borgena. prawa strona.

„[Tolvanen] „Świetnie podałem i Will mnie znalazł” – powiedział Gord. Ledwo dotknąłem piłki, ale było wystarczająco dobre, aby strzelić gola.

Beniers powiększył prowadzenie do 4-2 o 6:48 po tym, jak Eberle wygrał walkę krążkami z Myersem w rzucie rożnym i podał mu w slocie, po czym szybkim strzałem minął blokującego Demko.