Brendan Gallagher o Timie Stutzel: „Powinien przestać leżeć na lodzie”

Brendan Gallagher miał kilka słów do Tima Stutzela po wtorkowym starciu Kanadyjczyków z senatorami w Montrealu.

Gallagher powiedział dziennikarzom, że wierzy, że Stützle musi przestać stawiać lody na sprzedaż telefonów, nazywając to „wstydliwym”.

„Kiedy miałem 10 lat, nasz trener miał zasadę, że leżałeś na lodzie – nie mieliśmy trenerów – jeśli trener musiał wchodzić na lód i sprawiać, że boli cię gra. Trzeba było siedzieć przez co najmniej trzy zmiany . Jest świetnym graczem. Grałem przeciwko niemu. Od dwóch lub trzech lat. W ponad połowie meczów, w których graliśmy przeciwko niemu, był na lodzie i wraca tam ponownie.” Gallagher powiedział przez Stu Queen z Montreal Gazette Po tym, jak Ottawa wygrała 6-3 w Bell Center.

Leży na lodzie. Zachowuje się, jakby był kontuzjowany. Sprzedaje połączenie. Jest na lodzie tak samo twardy jak zabawa. Wiesz, dzieci oglądają. Jesteśmy wzorami do naśladowania. Bardzo, bardzo dobry zawodnik. przestań leżeć na lodzie. To krępujące”.

Napastnik Sophomore Sens strzelił dwuminutową karę dla napastnika Habs Nicka Suzuki za kopnięcie kolanem pod koniec drugiej klatki. Z Suzuki w polu karnym, ewentualny zwycięzca Drake Paterson strzelił gola na początku trzeciej rundy, a Stützle na lodzie dał Sensowi prowadzenie 4-3.

Gallagher, który wracał po kontuzji dolnej części ciała, która trzymała go od 17 marca, zakończył wieczór jednym golem i jednym podaniem, podczas gdy Stutzel strzelił potężnego gola w drugiej połowie.

3 selekcja w NHL Draft 2020, Stützle ma 15 bramek i 28 asyst w 68 meczach do tej pory w tym sezonie dla Ottawy.

READ  Trener potwierdza, że ​​Messi odejdzie z Paris Saint-Germain po zakończeniu sezonu | wiadomości piłkarskie