Bengals pokonali Billsa w „Sunday Night Football”: jak Joe Burrow poprowadził Cincinnati do czwartego zwycięstwa z rzędu

Napisane przez Paula Dienera, Joe Buscaglię i Tima Grahama

Zespół Cincinnati Bengals pokonał Buffalo Bills 24:18 w „Sunday Night Football”. Oto, co musisz wiedzieć:

• Rozgrywający Bengals Joe Burrow otworzył wynik po podaniu z 7 jardów do Irva Smitha Jr. Podczas pierwszej jazdy w grze. Burrow zdobył 31 z 44 punktów na 348 jardów i dwa przyłożenia.
  • Rozgrywający Billsa, Josh Allen, podał 26 z 38 na 258 jardów, jedno przyłożenie i jeden przechwyt. Obrona Bengals miała dwa wnioski na wynos.
  • Liniowy obrońca Billsa, Terrell Bernard, opuścił mecz w drugiej kwarcie ze względu na wstrząśnienie mózgu i już nie wrócił. W czwartej kwarcie zabezpieczający Billsa Micah Hyde opuścił mecz z ukłuciem.
  • Bengals poprawili w sezonie bilans do 5-3, podczas gdy bilans Bills spadł do 5-4.

Bengale używają ciasnych końcówek

Zespół Bengals spędził ostatnie trzy tygodnie na dostarczaniu Ja’Marrowi Chase’owi trzech z czterech najwyższych wskaźników wykorzystania w jego karierze. W niedzielę celowo poszli w stronę zapomnianej i krytykowanej pozycji w składzie, ciasnych końcówek. Cincinnati weszło do meczu z 20 przyjęciami na odległość 132 jardów i zerową liczbą przyłożeń wśród czterech zawodników w składzie.

W meczu przeciwko Bills zaliczyli 10 przyjęć na 102 jardy i dwa przyłożenia. Jeśli uda Ci się połączyć rzeczywistą produkcję z tej pozycji z i tak już długą listą zagrożeń Nory, możliwości tego ataku w pełni rozkwitną. — Paul Dehner Jr., pisarz beatników z Bengals

Cincinnati kontynuuje szybki start

Szybkie starty w dalszym ciągu napędzają sukces Bengals. Ta drużyna wie, jak wygrać mecz. Żadna drużyna w ciągu ostatnich trzech lat nie kończyła meczów lepiej. Bengals zdecydowali się przejąć piłkę po wygranej w rzucie i wykonywali ataki jeden po drugim przyłożenia. W ostatnich czterech meczach dwóch najlepszych zawodników zdobyło siedem przyłożeń i jeden gol z gry. To pierwszy raz od 2012 roku, kiedy Bengals zdobyli przyłożenie w czterech meczach z rzędu w pierwszym meczu.

READ  Pozycja Neshushkina została utrudniona przez niejasność

Podziękuj Zacowi Taylorowi i ekipie ofensywnej za świetną robotę przy pisaniu wczesnych sztuk. Następnie obrona Bengalów również poszła zgodnie ze scenariuszem, po raz kolejny zatrzymując się i tracąc w czerwonej strefie, aby ograniczyć straty. Gra z przodu robi różnicę. — Dehnera

Bengals są niepokonani, a Burrow jest zdrowy

Bengals mają bilans 4:0, a Burrow jest w pełni zdrowy i obecnie znajduje się w fazie play-off, jeśli sezon zakończy się dzisiaj, oraz w samym środku wyścigu o zajęcie miejsca na szczycie najtrudniejszej ligi w piłce nożnej. Dzięki dominacji trio z Seattle, San Francisco i Buffalo Cincinnati jest pretendentem do tytułu w połowie drogi do oczekiwanego poziomu. Teraz myślisz o żmudnym wysiłku ścigania Baltimore na północy AFC. Czwartkowe starcie z Ravens na stadionie M&T Bank za 10 dni będzie kluczowe dla szans na zdobycie tytułu mistrza trzeciej ligi z rzędu. — Dehnera

Co poszło nie tak z rachunkami?

Obrona Billsów raz na boisku miała problemy, a Bengals często generowali pierwsze upadki i dwukrotnie zdobywali dwa przyłożenia na początku gry. Powoli, ale pewnie, obrona uspokoiła się i była w stanie utrzymać Bengals do zaledwie 10 punktów do końca meczu, pomimo kilku dużych szans na zdobycie punktów przez Cincinnati.

Z drugiej strony, atakujący Billsa w pierwszym ataku osiągali średnio 12,1 jarda na grę i oddawali przyłożenie, ale przez resztę meczu mieli ogromne problemy. Bills wrócili do strefy końcowej dopiero pod koniec czwartej kwarty, przegrywając dwiema stratami. Ofensywa, pomimo całego swojego talentu i potencjału, pozostawiała wiele do życzenia w czterech z pięciu ostatnich meczów. — Joe Buscaglia, pisarz Bills Beat

Nowicjusz Dalton Kinkaid oficjalnie stał się kocem ochronnym rozgrywającego Josha Allena. Odkąd Buffalo przegrał pod koniec ubiegłego miesiąca Dawsona Knoxa z powodu kontuzji nadgarstka, Kinkaid ugruntował swoją pozycję jednego z najlepszych zawodników w składzie, ponieważ debiutant w meczu z Cincinnati zanotował 10 chwytów i 81 jardów, trafiając zaledwie 11 celów.

READ  Ryan Reynolds płacze, świętując awans Wrexham do League One

Chociaż Kincaid miał kosztowną porażkę po tym, jak został wyrzucony w powietrze w czerwonej strefie, gdy Bills uciekali, Bills wrócili do tego w następnej serii. Kincaid ugruntował swoją pozycję kluczowego gracza w ataku i jeśli drużyna ma wyjść z obecnego kryzysu, będzie musiał nadal odgrywać kluczową rolę. — Buscaglia

Problemy Billa w defensywie

Obrona Buffalo to bałagan. Stało się bardziej złożone i coraz bardziej niezawodne tam, gdzie ma to największe znaczenie. Ponieważ Bills desperacko potrzebowali zatrzymania się po tym, jak Allen i Stefon Diggs wstali i zmniejszyli prowadzenie do sześciu punktów na 3:32 przed końcem, po przyłożeniu i dwupunktowej konwersji, Bengals nie spieszyli się.

Powaliwszy już kilku wartościowych zawodników, Bills wcześnie stracili obrońcę i sygnalistę Bernarda z powodu kontuzji głowy. To pozostawiło debiutanta Doriana Williamsa i w większości rozczarowującego Terrella Dodsona patrolowanie drugiego poziomu przeciwko jednemu z najmądrzejszych ataków w NFL. Micah Hyde musiał opuścić boisko w drugiej i czwartej kwarcie. Cornerback Dane Jackson musiał odpaść na 2:37 przed końcem.

Noworoczny defensywny atak Linval Joseph wywarł dramatyczne pierwsze wrażenie, teatralnie wpychając Burrowa w dwucalowego rozgrywającego na spalonym, co wywołało sekwencję, która niemal pewny gol z gry zamienił się w punt. Jednak defensywa Billsów była nieskuteczna w więcej niż jednej akcji.

Von Miller pozostaje niewidzialny. Brak zarejestrowanych statystyk. Miał okazję nagrać swoją pierwszą interwencję w krytycznym momencie. Potrzebując zatrzymania się na trzeciej i trzeciej pozycji po dwuminutowym ostrzeżeniu, Miller w zamian za porażkę wyrzuciłby Joe Mixona na linię obrony. Mixon minął go, zdobywając 5 jardów, co spowodowało ochłodzenie gry. — Tim Graham jest starszym pisarzem w Buffalo

Bengalowie radzą sobie lepiej niż Bills

Buffalo nie miał sobie równych. Tak, Bills mieli kilka złych przerw w pełnieniu obowiązków i wzięli udział w wymianie w końcówce, ale Cincinnati było zdecydowanie lepszą drużyną, strzelając gola przy pierwszym posiadaniu w meczu i ani razu nie przegrywając do końca.

READ  Insider trading: Jakie zainteresowanie Monahan wzbudza Montreal?

Bills mieli szansę odzyskać czołowe miejsce w lidze AFC East, ale obecnie w konferencji mają bilans 2-4 i muszą zmierzyć się z poważnymi problemami w dogrywce, mając przed sobą wyczerpujący harmonogram meczów.

Allen przejechał Buffalo 85 jardów po przyłożenie podczas pierwszego przejazdu, ale potem załamał się przez resztę pierwszej połowy. Fabuła powolnego początku powstała od razu, ponieważ pozostałe cztery rzeczy Billów przetrwały 14 zagrań i przebyły 45 jardów. W przerwie Allen wykonał dziewięć z 15 rzutów na 120 jardów i przechwycił.

Allen nie ukończył meczu od 6:00 w pierwszej kwarcie do 1:30 w drugiej kwarcie. Akcja obejmowała przechwyt i worek.

Allen i atak byli znakomici w drugiej połowie. Trafił 17 z 23 na 138 jardów, przyłożenie i dwupunktową konwersję, oba do Diggsa. Po przerwie Allen pobiegł także siedem razy na 42 jardy.

Ale jest za późno.

Aha, i Gabriel Davis miał dwa wyniki: przechwyt i przyłożenie w strefie końcowej. — Grahama

Najważniejszy element gry

Kluczowe statystyki

Bengals zdobyli już przyłożenie w pierwszych czterech meczach z rzędu, po zdobyciu trzech punktów w pierwszych czterech meczach łącznie.