Ben Stiller nazywa film, który stracił w latach 90., że „do dziś go prześladuje”

Ben Stiller ujawnił, że żałował, że w latach 90. zepsuł mu przesłuchanie do roli filmowej.

Aktor i reżyser zyskał sławę pod koniec lat 80. po tym, jak dostał rolę w Sobotnia noc na żywoktóry zaowocował produkcją własnego serialu w 1992 roku. Dwa lata później zadebiutował na dużym ekranie Rzeczywistość boliktóry również wyreżyserował, a następnie wyreżyserował film Jim Carrey technik kablowy (1996).

Podczas gdy jego inne osiągnięcia obejmują lata 90 Flirtuje z katastrofą A Jest coś w MarieKolejny film Stiller był bliski dodania do tej listy: komedia z 1992 roku kuzyn Vinnie.

Przemawianie podczas tablicy pytań i odpowiedzi do programu telewizyjnego uciąćktóry wyreżyserował, Stiller ujawnił, że wziął udział w przesłuchaniu do filmu, prawdopodobnie do roli, którą dostał Ralph Macchio.

Jednak według Stillera „zrujnował go”.

Dziennikarz filmowy Will Maffetti, relacjonujący z Q&A, Podziel się akceptacją Stillera na Twitterzecytując go: „Byłem przesłuchany na przesłuchanie kuzyn Vinnie. Prześladuje mnie to do dziś.”

Marisa Tomei wygrała Oscar Za rolę Mony Lisy Vito, narzeczonej nieprawdopodobnego prawnika Joe Pesci, Vinny’ego, w uznanym filmie Jonathan Lynn.

Joe Pesci i Marisa Tomei w „Mój kuzyn Vinny .”

(Allstar/Cinetext/20th Century Fox)

Stiller odegrał niewielką rolę w dramacie wojennym Stevena Spielberga z 1987 roku imperium słońcaa ostatnio Wyjaśnij, dlaczego reżyser był zmuszony powiedzieć mu, żeby przestał kręcić To, co gwiazda Zoolandera nazwała „najbardziej zawstydzającą rzeczą w historii”.

Serial + Apple TV uciąćz udziałem Adama Scotta, powróci na drugi sezon w 2023 roku. Jest to pierwszy telewizyjny projekt Stillera od tego czasu. Ucieczka w Dannemora.

READ  Mark Hamill stał się wirusowy za tweetowanie swojego imienia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top