Base One Max firmy Nomad dodaje podstawkę Apple Watch do fajnej podkładki do bezprzewodowego ładowania MagSafe

Nomad rozszerza swoją gamę akcesoriów do ładowania MagSafe o nowy Base One Max. Max podąża za Base One od marca I dodaje ładowarkę Apple Watch do ciężkiego panelu MagSafe. Jego cena detaliczna jest podobna do 149,95 USD i jest Dostępne w sprzedaży od 12 kwietnia.

Base One Max skutecznie wygląda, gdy podwoisz szerokość Base One i dodasz wbudowaną ładowarkę Apple Watch. W przeciwieństwie do sekcji MagSafe, która pozostaje płaska, ładowarka Apple Watch jest montowana pionowo, dzięki czemu zegarek może wyświetlać pozycję na stole i pokazywać godzinę. Wykonany z aluminium, szkła i miękkiej w dotyku gumy Base One Max waży 900 gramów (niecałe dwa funty).

Pionowa pozycja ładowarki Apple Watch obsługuje tryb tabeli, w którym wyświetlana jest godzina, data i nadchodzące alarmy.
Zdjęcie: Beduinowie

Z tyłu Base One Max znajduje się pojedynczy port USB-C, a sześciometrowy pleciony kabel USB-C jest dostarczany z urządzeniem. Ale musisz naładować cegłę sam. A jeśli chcesz najszybszych prędkości ładowania, Nomad zaleca użycie ładowarki o mocy co najmniej 30 W. Umożliwi to ładowanie iPhone’a z pełną prędkością ładowania MagSafe 15 W. Jednak ładowarka Apple Watch nie obsługuje szybkiego ładowania dla Series 7.

W przeciwieństwie do Nomada Inne ładowarki do wielu urządzeńBase One Max naładuje jeden iPhone i jeden zegarek Apple Watch. Z tyłu nie ma dodatkowych portów do podłączenia innych urządzeń. Czuje się jednak o wiele ładniej niż większość ładowarek do wielu urządzeń, a jego duża waga zapewnia wrażenie postrzeganej wartości, zapewniając jednocześnie stabilną podstawę, do której można ciągnąć telefon pod koniec dnia.

Nomad Base One Max jest oferowany w kolorze srebrnym lub czarnym.

READ  Android 14 został ledwie wspomniany w przemówieniu Google I/O 2023

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top