Atak Nidridera może być przesadą dla Hurricanes w piątej grze, aby wygrać

Nie miał na sobie czerwonej szaty, ale powrót Nino Niederrettera na treningi w poniedziałek sprawił, że Carolina Hurricanes podekscytowały się potencjalnym wzmocnieniem ataku, gdy było to najbardziej potrzebne.

Brakujący w składzie w ostatnich czterech meczach z chorobą górnej części ciała, która nękała praktycznie przed pierwszym meczem z Tampą, 28-letni skrzydłowy może zapewnić bardzo potrzebną głębię bramek, jeśli będzie w stanie wrócić do gry. we wtorek. – Mecz w rajdzie, przegrana 3-1.

– Mam nadzieję, że zagra – dowiemy się (wtorek) – powiedział trener Hurricanes Rod Brendamor, mówiąc, że po pierwszym meczu „bardzo wątpił, czy Niederretter zagra w tej serii”.

„To był jego pierwszy trening z nami od dłuższego czasu. Ale to był dobry znak. Wyglądał dobrze i oczywiście go potrzebujemy. Oczywiście masz pewną zdolność do zdobywania bramek, kiedy na pewno go tam dodasz. ”

Niederretter, który był drugim najlepszym strzelcem zespołu w tym roku z 20, jeździł na trzeciej linii z Martinem Nikasem i Jordanem Martinockiem.

– Wyraźnie za nim tęsknimy – powiedział Nicas, którego klub miał problemy ze zdobyciem gola w serii. „Jest ogromną częścią naszego składu. Brakuje nam teraz kilku graczy, ale jeśli on wchodzi i wygląda na to, że to zrobi, to dla nas ogromna pomoc i jestem podekscytowany, że mogę z nim zagrać. „

W składzie Sticks mogą też znaleźć się Vincent Truschek (dolna część ciała) i Warren Voigel (górna część ciała), chociaż w poniedziałek nie jeździli na łyżwach.

„Myślę, że Vincent spróbuje (wtorek), mam nadzieję,” powiedział trener.

To samo z Foegami. Obaj są bardzo dobrze dopasowani”.

Bringmore nie podkreślił najważniejszej decyzji, jaką musiał podjąć, chociaż odpowiedź wydaje się oczywista.

– Jeszcze nie podjąłem decyzji co do bramkarza – powiedział Brentonmore.

READ  Nagranie Blue Jays przez Kevina Gusmana

Jego intuicja opłaciła się, kiedy zastąpił Alexa Nedelijkovica w trzecim meczu, pozwalając Peterowi Mrazkowi na pokonanie 35 w swoim pierwszym występie od prawie miesiąca.

Jednak w meczu 4 Mrazek strzelił kilka słabych bramek, zatrzymując zaledwie 20 z 26 strzałów, co sprawiło, że Nedeljkovic prawdopodobnie wróci do podstawowego występu, który miał w pierwszych ośmiu meczach tych playoffów.

Liczby poparłyby taki ruch, ponieważ Nedeljkovic ma 0,920 oszczędności i 2,18 GAA w tych kwalifikacjach, w porównaniu do Mrazka, który wynosi 0,873 i 3,90.

Transmisja na żywo z każdego meczu play-off Pucharu Stanleya bez przerw. Dodatkowo, zdobądź NHL Draft, Free Agency, Blue Jays & MLB, NBA Playoffs i nie tylko.

Problemy z karami utrzymują się

W zbieżnej serii, która była rzutem monetą 5 na 5, Lightning prowadzi serię 3-1 ze względu na ich silną grę.

Błyskawica operuje z najwyższą skutecznością w lidze na poziomie 41,2 procent i po prostu wykorzystała kary przeciwnika.

Lepiej pomyśleć, że huragany dyskutowały o potrzebie większej dyscypliny.

„Na pewno wiemy, jak dobrze grają” – powiedział Doge Hamilton. „Nikt nie próbuje wykonać kary. Nie wchodź tam i nie mów. 'Ja przyjmę karę’. Gra toczy się czasami zbyt szybko. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pozostać poza polem karnym, zmniejszyć ich szanse grania z siłą, a to da nam większe szanse na wygraną.” .

wielki promień

Trener piorunów, John Cooper, zapalił się, gdy zapytano go o sukces Gerarda Gallanta w zdobyciu złotego medalu na niedzielnych mistrzostwach świata jako trener drużyny Kanady.

– Nie mógłbym być bardziej dumny – powiedział Cooper, którego wolny trener był jego asystentem, kiedy zajęli drugie miejsce w mistrzostwach świata w 2017 roku, przegrywając w dogrywce ze Szwecją.

„Wysyłałem (Galant) każdą grę, kiedy zaczęli iść do przodu. Byłem bardzo podekscytowany, kiedy wygrali. „

READ  Po utracie kontroli nad serią wiara Nafciarzy zostanie wystawiona na próbę

Zapytany, dlaczego uważał Gallanta za odnoszącego sukcesy trenera, Cooper o tym wspomniał.

„Jedyną rzeczą w odpuszczaniu jest to, że nie prosi swoich graczy o nic, czego sam by nie zrobił” – powiedział Cooper.

„Wysyła wiadomość, że naprawdę chcesz wyjść i grać dla niego i to właśnie robią dobrzy trenerzy. Wyrażasz swój punkt widzenia w sposób, który zawodnicy rozumieją. Jest prosty w swoim podejściu, ale bardzo skuteczny. Był świetny w jest wśród naszych pracowników. Jak na ironię, był wśród prac w tamtym czasie i ostatecznie dostał pracę w Vegas. Jest powód, by wygrywać drużyny, których szkoli. Dostaje plan, przekazuje go, a następnie prowadzi chłopaków.

Myślisz, że wiesz, jak idą tegoroczne kwalifikacje? Przed każdą rundą, od rundy 1 do finału Pucharu Stanleya, wytypuj zwycięzców i liczbę meczów dla każdej serii i odpowiedz na kilka pytań PR.

gra liczb

• Huragany będą starały się uniknąć eliminacji we właściwym miejscu, ponieważ na PNC Arena w tym roku drużyna przeniosła się 20-3-5 u siebie. Jednak doskonały rekord zespołu 3:0 u siebie został zniszczony, gdy Tampa Bay ukradł pierwsze dwa mecze serii w Rallye.

• Obie drużyny skorzystały z dodatkowego dnia między meczami, dając graczom trochę odpoczynku.

„Szczególnie sposób, w jaki to poszło (Gra 4) i jak się okazało, miło było zrobić sobie dzień wolny od tego, a potem dzień teraz, aby zresetować i skupić się na największej grze roku dla nas” – powiedział Brindmore, którzy zdali sobie sprawę, że motywacja i presja nie były źródłem obaw, biorąc pod uwagę deficyt serii 3-1.

„Właściwie myślę, że są łatwiejsze do rozegrania, ponieważ wiesz, że nie ma jutra. Musisz postawić wszystko na szali. ”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top