Ankieta IPRS dla Onetu: Piece oddala się od rywali

Jeśli wybory parlamentarne odbędą się w najbliższą niedzielę, na Piusa XII zagłosuje 33,1 procent. Sprzeciwiający się; 2050 Szymon Hołownia 17,1 proc. Dla Polski; W KO – 16,1 proc .; Po lewej – 10 proc., Aw Federacji – 7,7 proc. – Wyniki ankiety IPRS dla Onetu.

Jeśli wybory odbędą się w następną niedzielę, prawo i sprawiedliwość mogą sięgnąć nawet 33,1 proc. Głosy (Wzrost o 2,1 punktu procentowego w porównaniu z poprzednim badaniem). Następujące miejsca: Polska 2050, 17,1 proc., Simon Hosania. (Spada o 0,2 punktu procentowego) oraz Civic Alliance w wyniku 16,1 proc. (Spadek o 1,2 punktu procentowego).

Koalicja pokojowa

Według sondaży na szew składa się: Po lewej – 10 proc (Wzrost o 0,9 punktu procentowego) oraz Federacja – 7,7 proc (Wzrost o 0,4 punktu procentowego).

Z drugiej strony PSL-Golica Polga nie wejdzie do SSE przy wyniku 4,4 proc. Zatwierdzenie (Niższy o 0,6 punktu procentowego).

11,6 proc. Ankietowanych nie potrafiło sprecyzować, na kogo oddałoby głos w wyborach.

Respondenci zostali zapytani w ankiecie o chęć startu w wyborach parlamentarnych. Gdyby odbyły się w następną niedzielę, na pewno w nich wzięłoby udział 33,7 proc. Z ankietowanych weźmie udział „przeciwieństwo” – 18,6 proc. 28,5 proc. Na pewno nie pójdzie do sondaży. Sprzeciwiający się; „Wręcz przeciwnie” – 16,2 proc

Badanie IPRS dla Onetu zostało przeprowadzone w dniach 24-25 kwietnia 2021 r. Za pomocą telefonicznych i standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI). Badana próba liczyła 1100 osób.

https://news.google.com/

/

Po więcej informacji odsyłamy do naszego nowego radia internetowego RMF24.pl

Zapytaj online teraz!

Radio RMF24.pl Pozwala poznać wszystkie najważniejsze wydarzenia w Polsce, Europie i na świecie.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top