American Idol oficjalnie powróci w sezonie 20

Amerykański idol Wracając z 20. sezonem, potwierdzono.

To odnowienie zostało po raz pierwszy zgłoszone przez TVLineZ kolei w przyszłym sezonie ABC USA po raz piąty będzie miało do czynienia z tytułem reality TV.

Zwycięzca sezonu 19 jest za niecałe dwa tygodnie – kto zasługuje na to bardziej niż Chase Beckham, Grace Kinstler, Willie Spence i Casey Bishop?

ABC


Związane z: Amerykański idol Zawodnik upada na scenie po przesłuchaniu przed sędziami

Amerykański idol Ostatnio spotkałem się z pewnymi kontrowersjami, kiedy zawodnik Caleb Kennedy pojawił się w filmie, w którym ktoś wyglądał jak chusta Ku Klux Klanu.

Reklama Wyjście z konkursu muzycznego W rezultacie – dotarł do pierwszej piątki – 16-latek podzielił się stwierdzeniem: „Hej, to będzie trochę niespodzianka. W sieci pojawił się klip wideo pokazujący działania, które nie miały być w ten sposób.

„Byłem młodszy i nie myślałem o procedurach, ale to nie jest wymówka. Chcę przeprosić wszystkich fanów i wszystkich, którzy mnie zawiedli”.

American Idol 2021 Contestant Caleb Kennedy

Christopher WillardGetty Images


Związane z: Katy Perry się spotyka Amerykański idol Jury jest sześć tygodni po urodzeniu jej córki Daisy

„Poświęcę trochę czasu z mediów społecznościowych na poprawę siebie, ale mówię, że wiem, że to zraniło wiele osób, rozczarowało ich i sprawiło, że ludzie stracili do mnie szacunek” – kontynuował Caleb.

„Tak mi przykro! Modlę się, żebym pewnego dnia odzyskał wiarę w to, kim jestem i że cię szanuję! Dziękuję za wsparcie we mnie!”

Amerykański idol Atmosfera na ABC.


Digital Spy powraca – i mamy ekskluzywny wywiad z Dave’em Bautistą. Przeczytaj każdy numer teraz, korzystając z Miesięczny bezpłatny okres próbny tylko w Apple News +.

Interesuje Cię cotygodniowy biuletyn Digital Spy? Udział Aby wysłać go prosto do swojej skrzynki odbiorczej – i nie zapomnij dołączyć Obserwuj tę grupę na Facebooku Do codziennych rekomendacji telewizyjnych i dyskusji z innymi czytelnikami.

Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji o tej i podobnych treściach możesz znaleźć na piano.io

READ  Lil Nas X mówi o awarii garderoby SNL, co dowodzi, że nie było to zamierzone

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top