Aktorka „Epiphany Johnson”, Sonja Eddy, zmarła w wieku 55 lat

Sonja Eddy, doświadczona aktorka najbardziej znana z roli pielęgniarki Epiphany Johnson w serialu telewizyjnym „General Hospital”, zmarła, ogłoszono w hołdzie dla serialu.

Miała 55 lat, powiedział jej menedżer CNN w e-mailu.

Producent wykonawczy „General Hospital”, Frank Valentini, powiedział w zweryfikowanym oświadczeniu na temat mydła ABC konto na Instagramie że „opłakuje stratę”.

„Naprawdę ją lubiłem, nie tylko jako aktorkę, ale jako przyjaciółkę” – czytamy w poście. „Światła na środku Nurse’s Station będą teraz nieco przyciemnione, ale jej duch i światło będą żyły zarówno w serialu, jak i na naszym planie”.

Nie ujawniono żadnych informacji na temat przyczyny jej śmierci.

Eddie pojawił się w wielu programach telewizyjnych od połowy lat 90., w tym w „Murphy Brown”, „Seinfeld”, „ER”, „Felicity”, „Fresh of the Boat” i „Ben 15”.

Przez lata grała też małe role w kilku filmach, w tym w „Patch Adams”, „Matchstick Men” i „V/H/S/99”.

Eddie rozpoczęła swoją karierę w „General Hospital” w 2006 roku, gdzie wystąpiła w prawie 550 odcinkach serialu mydlanego.

Aktorka Octavia Spencer opublikowała hołd dla Eddiego we wtorek.

„Świat stracił kolejnego kultowego anioła. Legiony fanów @generalhospitalabc będą za nią tęsknić” – napisała Spencer w swoim poście. Post na Instagramie. „Moje myśli i modlitwy są z jej bliskimi, przyjaciółmi i fanami!”

READ  Młody i zmartwiony Richard Borghi ujawnia, dlaczego został zwolniony – łamiąc protokoły COVID

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top