Larkin strzela dwa gole, Red Wings pokonują Sabres po raz trzeci z rzędu

Larkin podwyższył Detroit na 1:0 po 3:40 pierwszej kwarty, przechwytując piłkę w gnieździe i uderzając obok Comrie od strony rękawicy.

Fabbri odbił Comrie od przodu i o godzinie 8:25 podwyższył wynik na 2:0. W ostatnich siedmiu meczach zdobył dziewięć punktów (sześć goli i trzy asysty).

„Myślę, że robi kilka dobrych rzeczy na lodowisku, umieszczając się w takich sytuacjach, i teraz wyraźnie to wykorzystuje” – powiedział Lalonde.

Moritz Seider powiększył prowadzenie do 3:0 po jednym punkcie w grze w przewadze po 5:43 drugiej tercji.

Rasmussen wdarł się pomiędzy obrońców Buffalo i w ucieczce zdobył pięć dołków, co doprowadziło do wyniku 4:0 o godzinie 13:55.

Strzał Rasmusa Dahlina po akcji w przewadze podwyższył wynik na 4-1 o 18:57.

Casey Mittelstadt podwyższył wynik na 4-2 o 8:20, strzelając gola z dołu lewego koła po podaniu Skinnera, a Skinner odbił krążek od bandy i wykonał bekhend w grze w przewadze, aby wyciągnąć Sabres do stanu 4-3 o 11:37.

„Zegar tykał, a oni byli oparci o ścianę, a ich mentalność najwyraźniej się zmieniła” – powiedział trener Buffalo Don Granato. „Systematyczne naciskanie krążka jest znacznie lepsze w wyciskaniu krążka. Bardziej agresywny, asertywny sposób, łagodzenie presji, wspieranie następnego gracza w wywieraniu nacisku i większa pewność gry krążkiem. … Słuchaj, będziesz bezbronny, gdy jesteś agresywny i masz zamiar zrezygnować z „rzeczy”. Musisz się z tym pogodzić. A kiedy nie odnosisz takich sukcesów, jakbyś chciał, zaczynasz bać się popełnić błąd i popełnij ten sam błąd, nie będąc agresywnym, i to jest najgorsze. To była pierwsza część gry.

READ  Prezydent FIFA beszta krytyków mundialu i potępia europejską „hipokryzję” w kwestii praw