Organizatorzy Cavendish Beach Music Festival proponują drugi festiwal w następny weekend

Organizatorzy Cavendish Beach Music Festival proponują drugi festiwal w następny weekend

Burmistrz dystryktu powiedział, że proponowany przez Cavendish drugi festiwal muzyczny spotkał się jak dotąd z mieszanymi reakcjami.

Organizatorzy Cavendish Beach Music Festival proponują kolejny plenerowy festiwal, który odbędzie się w najbliższy weekend, 14 i 15 lipca.

„Naszym celem jest uczynienie z tego kolejnego kultowego wydarzenia na Wyspie Księcia Edwarda iw Atlantic Canada” — powiedział Ben Murphy, dyrektor generalny Whitecap Entertainment, firmy stojącej za Cavendish Beach Music Festival.

Propozycja ma zostać omówiona 6 lutego na publicznym posiedzeniu rady miejskiej Stanley Bridge Resort, Hope River, Bayview, Cavendish i North Rustico.

Więcej szczegółów na temat proponowanego festiwalu zostanie ujawnionych w nadchodzących tygodniach i na publicznym spotkaniu, powiedział Murphy, ale będzie to nowe wydarzenie, a nie kontynuacja poprzedniego weekendu.

Dyrektor generalny Whitecap Entertainment, Ben Murphy, mówi, że szczegóły dotyczące proponowanego „wydarzenia fabularnego” na weekend po Cavendish Beach Music Festival zostaną ujawnione w nadchodzących tygodniach. (Brittany Spencer/CBC)

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wyjaśnić markę i o co chodzi w festiwalu” – powiedział.

Murphy powiedział, że drugi festiwal może przynieść korzyści lokalnym firmom i nie może się doczekać wiadomości od społeczności. Zachęć każdego, kto ma pytania lub wątpliwości, do wzięcia udziału w spotkaniu.

poranna wyspa6:12Proponowany przez Cavendisha drugi festiwal muzyczny spotkał się z mieszanymi reakcjami

Organizatorzy Cavendish Beach Music Festival proponują drugi festiwal plenerowy, który odbędzie się w weekend po lipcowym festiwalu.

Burmistrz Matthew Gilley otrzymał już uwagi.

„Oczywiście było zainteresowanie i myślę, że jak można się spodziewać, są ludzie, którzy witają kolejny festiwal i są ludzie, którzy mają pewne obawy” – powiedział.

Niektóre z obaw, które usłyszał, obejmują obawy związane ze stresem związanym z organizowaniem festiwali przez dwa tygodnie z rzędu.

„W związku ze zbliżającym się Cavendish Beach Music Festival i wzrostem ruchu oraz towarzyszącą temu dodatkową aktywnością, istnieje obawa o zmęczenie związane z dodaniem dodatkowego wydarzenia” – powiedział.

Burmistrz kurortu, Matthew Gilley, powiedział, że publiczność będzie miała możliwość zgłaszania wszelkich wątpliwości i zadawania pytań dotyczących propozycji festiwalu na następnym spotkaniu. (Steve Bruce/CBC)

Nadzieją na festiwale muzyczne, takie jak Cavendish Beach Music Festival, jest zwiększenie rozwoju i aktywności w gminie, powiedział Gilley, dodając, że mogą one przynieść również inne korzyści.

READ  BOUNCE wysyła jasny komunikat do samolotów pierwszego dnia zgrupowania

„To umieściło Cavendish na mapie atlantyckiej Kanady pod względem organizacji wydarzeń i naszej oferty w zakresie obozów i innych miejsc noclegowych oraz naszej zdolności społeczności do współpracy z festiwalem, aby odniósł sukces” – powiedział.

Rada rozważy wkład opinii publicznej

Geely powiedział, że ludzie będą mieli możliwość zadawania pytań bezpośrednio organizatorom festiwalu i poruszania wszelkich kwestii na spotkaniu publicznym.

„Jeśli istnieje przytłaczająca opozycja, to wiesz, będziemy musieli po prostu spojrzeć na różne rzeczy” – powiedział.

Geely powiedział, że w zależności od opinii publicznej, gmina będzie wspierać wprowadzanie wszelkich niezbędnych dostosowań, aby odpowiedzieć na pytania lub wątpliwości mieszkańców. Dodał, że Rada Planowania i Rada będą podejmować decyzje na podstawie tych danych wejściowych.

„W tej społeczności z pewnością wierzymy w dawanie mieszkańcom i firmom szansy na rozmowę o najważniejszych decyzjach, które mają miejsce” – powiedział Gilley.

Oprócz spotkania publicznego gmina przyjmuje również pisemne uwagi do 15 lutego.

Geely powiedział, że zarząd zamierza podjąć decyzję w sprawie propozycji na posiedzeniu zarządu 27 lutego.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *