Organizatorzy Cavendish Beach Music Festival proponują drugi festiwal w następny weekend

Burmistrz dystryktu powiedział, że proponowany przez Cavendish drugi festiwal muzyczny spotkał się jak dotąd z mieszanymi reakcjami.

Organizatorzy Cavendish Beach Music Festival proponują kolejny plenerowy festiwal, który odbędzie się w najbliższy weekend, 14 i 15 lipca.

„Naszym celem jest uczynienie z tego kolejnego kultowego wydarzenia na Wyspie Księcia Edwarda iw Atlantic Canada” — powiedział Ben Murphy, dyrektor generalny Whitecap Entertainment, firmy stojącej za Cavendish Beach Music Festival.

Propozycja ma zostać omówiona 6 lutego na publicznym posiedzeniu rady miejskiej Stanley Bridge Resort, Hope River, Bayview, Cavendish i North Rustico.

Więcej szczegółów na temat proponowanego festiwalu zostanie ujawnionych w nadchodzących tygodniach i na publicznym spotkaniu, powiedział Murphy, ale będzie to nowe wydarzenie, a nie kontynuacja poprzedniego weekendu.

Dyrektor generalny Whitecap Entertainment, Ben Murphy, mówi, że szczegóły dotyczące proponowanego „wydarzenia fabularnego” na weekend po Cavendish Beach Music Festival zostaną ujawnione w nadchodzących tygodniach. (Brittany Spencer/CBC)

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wyjaśnić markę i o co chodzi w festiwalu” – powiedział.

Murphy powiedział, że drugi festiwal może przynieść korzyści lokalnym firmom i nie może się doczekać wiadomości od społeczności. Zachęć każdego, kto ma pytania lub wątpliwości, do wzięcia udziału w spotkaniu.

poranna wyspa6:12Proponowany przez Cavendisha drugi festiwal muzyczny spotkał się z mieszanymi reakcjami

Organizatorzy Cavendish Beach Music Festival proponują drugi festiwal plenerowy, który odbędzie się w weekend po lipcowym festiwalu.

Burmistrz Matthew Gilley otrzymał już uwagi.

„Oczywiście było zainteresowanie i myślę, że jak można się spodziewać, są ludzie, którzy witają kolejny festiwal i są ludzie, którzy mają pewne obawy” – powiedział.

Niektóre z obaw, które usłyszał, obejmują obawy związane ze stresem związanym z organizowaniem festiwali przez dwa tygodnie z rzędu.

„W związku ze zbliżającym się Cavendish Beach Music Festival i wzrostem ruchu oraz towarzyszącą temu dodatkową aktywnością, istnieje obawa o zmęczenie związane z dodaniem dodatkowego wydarzenia” – powiedział.

Burmistrz kurortu, Matthew Gilley, powiedział, że publiczność będzie miała możliwość zgłaszania wszelkich wątpliwości i zadawania pytań dotyczących propozycji festiwalu na następnym spotkaniu. (Steve Bruce/CBC)

Nadzieją na festiwale muzyczne, takie jak Cavendish Beach Music Festival, jest zwiększenie rozwoju i aktywności w gminie, powiedział Gilley, dodając, że mogą one przynieść również inne korzyści.

„To umieściło Cavendish na mapie atlantyckiej Kanady pod względem organizacji wydarzeń i naszej oferty w zakresie obozów i innych miejsc noclegowych oraz naszej zdolności społeczności do współpracy z festiwalem, aby odniósł sukces” – powiedział.

Rada rozważy wkład opinii publicznej

Geely powiedział, że ludzie będą mieli możliwość zadawania pytań bezpośrednio organizatorom festiwalu i poruszania wszelkich kwestii na spotkaniu publicznym.

„Jeśli istnieje przytłaczająca opozycja, to wiesz, będziemy musieli po prostu spojrzeć na różne rzeczy” – powiedział.

Geely powiedział, że w zależności od opinii publicznej, gmina będzie wspierać wprowadzanie wszelkich niezbędnych dostosowań, aby odpowiedzieć na pytania lub wątpliwości mieszkańców. Dodał, że Rada Planowania i Rada będą podejmować decyzje na podstawie tych danych wejściowych.

„W tej społeczności z pewnością wierzymy w dawanie mieszkańcom i firmom szansy na rozmowę o najważniejszych decyzjach, które mają miejsce” – powiedział Gilley.

Oprócz spotkania publicznego gmina przyjmuje również pisemne uwagi do 15 lutego.

Geely powiedział, że zarząd zamierza podjąć decyzję w sprawie propozycji na posiedzeniu zarządu 27 lutego.

READ  Kansas City Chiefs vs New York Giants 11/01 21 NFL Typy i typy » Sports Chat Venue

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top