Polska vs. Węgry – Raport z meczu piłki nożnej – 15 listopada 2021

Polska, która w poniedziałek była kapitanem Węgier, poniosła porażkę 2:1 Robert Lewandowski Przeszedł na emeryturę i pojawi się w play-offach Pucharu Świata jako wicemistrz grupy I.

Anglia pokonała San Marino 10:0, dając Polsce drugie miejsce pomimo decyzji Węgier.

– Europa: Co to znaczy, że każdy kraj zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata?
Eliminacje do Mistrzostw Świata UEFA w ESPN +: transmituj mecze na żywo i powtórki (tylko USA)

Po wygranym 4:1 meczu z Andorą w piątek polska drużyna Paolo Sosy zapewniła sobie już miejsce w przyszłorocznych eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Węgier Andras Schafer Pierwszego gola wieczoru strzelił głową w setowym meczu w 37. minucie.

Intensywność zmieniła się po przerwie, ponieważ Polacy przejęli większą kontrolę nad środkiem pola i zwiększyli presję. Do przodu Karolina Szwajcaria Wyrównał w 61. minucie strzałem głową z rzutu rożnego.

W latach 80. Węgry Daniel Costock Polacy byli w stanie wystartować w obronie i strzelili ostatnim strzałem do bramkarza Wojciech Szczęsny Postawić przed publicznością.

Polska próbowała o kolejny remis, ale Węgry utrzymały zwycięstwo w meczu, w którym przyszło osiem żółtych kartek.

Anglia bez problemu zapewniła sobie bilet na Mistrzostwa Świata, pokonując San Marino 26 punktami w 10 meczach, pokonując drużynę o sześć punktów.

READ  Wiadomości ze świata „Jesteśmy zwykłymi sportowcami”