Zwiastun Lords of the Fallen ujawnia przerażające potwory

Zwiastun Lords of the Fallen: Lords of the Fallen to gra fabularna stworzona przez Deck13 i CI Games. Gra została wydana w październiku 2014 roku na PS4, Xbox One i PC. Wersja mobilna, uruchomiona 9 lutego 2017 r., na iOS i Androida androidJest to płatna gra z zakupami w aplikacji i oferuje sterowanie bitwą jeden na jednego.

Gracze dzierżą broń fizyczną, taką jak topory i młoty, aby walczyć z zaciekłymi i deformującymi wrogami oraz bossami, przemierzając rozległe, połączone ze sobą światy. Gracze kontrolują Harkyna, który został wysłany z misją powstrzymania inwazji na Ziemię przez nieznane siły demoniczne zdetronizowanego Potężnego Boga.

Zwiastun Upadłych Lordów

Wyobraź sobie przerażających Lords of the Fallen Gamepome

W czwartkowy wieczór podczas gali The Game Awards firma CI Games, wydawca gry, ujawniła pierwszy zwiastun gry The Lords of the Fallen. Narratorem Milly Alcock z House of the Dragon, nowy zwiastun ma zawierać materiał z gry przedstawiający mroczną, krwawą akcję fantasy, z której słynie seria.

Gra została po raz pierwszy zaprezentowana w sierpniu podczas targów Gamescom Opening Night Live. Kiedy ukazał się pierwszy zwiastun The Lords of the Fallen, narratorem był Joseph Quinn ze Stranger Things, więc przynajmniej gra ma głos celebryty.

Akcja Lords of the Fallen toczy się pomiędzy światem żywych i umarłych, tysiąc lat po premierze pierwszej gry wideo Lords of the Fallen na Deck13 w 2014 roku. W porównaniu z pierwszymi Lords of the Fallen, ten remake ma być pięć razy większy. Dla tych, którzy grali w inne gry z gatunku Souls, rozgrywka od razu będzie bardzo rozpoznawalna.

CI Games opisuje akcję gry jako „szybki, płynny i wymagający system walki”. CI Games stwierdziło w komunikacie prasowym, że Caravan „wskazuje zaledwie ułamek wyczerpującej podróży, która czeka graczy podczas eksploracji tego wspaniałego pionowego wszechświata, pięć razy większego niż jego poprzednik”.

READ  Mówi się, że Apple planuje wydarzenie iPhone i Apple Watch na 7 września

Wyrzeźbiąc krwawą ścieżkę przez demoniczne hordy, nieumarłe potwory i potężnych bossów, będziesz musiał nauczyć się szybkiej, płynnej walki przy użyciu szerokiej gamy niszczycielskich broni i skutecznej magii.

Wydawca potwierdził, że dla „tych, którzy preferują podróż side-by-side”, Lords of the Fallen doczeka się także trybu multiplayer. Lords of the Fallen będzie dostępne na PS5, PC i Xbox One S, jak wcześniej informowało CI Games.

Zwiastun Lords of the Fallen przedstawia duchowe potwory

Podczas Game Awards 2022 ujawniono nowy zwiastun The Lords of the Fallen, przedstawiający krajobrazy gry pełne potworów. Tytuł, znany wcześniej jako Lords of the Fallen 2, został teraz przemianowany na The Lords of the Fallen i został oficjalnie ogłoszony podczas Gamescom Opening Night Live 2022.

Wydany w 2014 roku oryginalny Lords of the Fallen wyróżniał się tym, że był jedną z pierwszych popularnych gier typu Soulslike, których nie stworzyło studio FromSoftware odpowiedzialne za uznaną produkcję. Pierścień Eldena i Dark Souls. Deweloper Deck13 kontynuował tworzenie serii The Surge, ale w 2015 roku wydawca CI Games zaczął szukać nowego dewelopera do Lords of the Fallen 2, ostatecznie decydując się na swoje zależne studio, Hexworks.

Do czasu oficjalnej zapowiedzi gry na targach Gamescom 2022 niewiele będzie o niej wiadomo. Podczas gali The Game Awards 2022 ujawniono zupełnie nowy zwiastun gry The Lords of the Fallen, dzięki któremu uczestnicy mogli po raz pierwszy zobaczyć grę w akcji. Ten zrzut ekranu z gry pokazuje, jak bohater używa światła, by zajrzeć do równoległego wszechświata, i zawiera wskazówki dotyczące scenariusza gry.

Godni uwagi wrogowie obejmują zarówno widmowe horrory i wielonożne potwory, jak i przypominających czarodziejów bossów uzbrojonych zarówno w zaklęcia, jak i ataki w zwarciu. Przypomina ustawienia fantasy gier takich jak Elden Ring i Złe duchy serii, jednocześnie kierując gatunek horroru fizycznego w Bloodborne firmy FromSoftware na PS4.

READ  Dying Light 2 Rozdzielczość i liczba klatek na sekundę, porównanie PS5 i Xbox Series X

Trailer mówi Millie Alcock, który był także narratorem zwiastuna pierwszej gry, dając widzom wskazówkę, że historia gry będzie obracać się wokół dążenia bohatera do obalenia boga Addira. W przeciwieństwie do wideo Lords of the Fallen pokazanego na Gamescom, ten wydaje się prezentować oryginalną ścieżkę dźwiękową, która dobrze współgra z upiorną atmosferą gry.

Jaskinie, zamki i rozpadające się miasta to tylko niektóre z miejsc, z których wiele pojawia się w dwóch formach, w zależności od tego, czy gracz używa latarni. Obie gry Lords of the Fallen wykazują wyraźne wpływy z innych dzieł FromSoftware.

Chociaż japońskie studio produkcyjne ma pokaźny dorobek dzięki grom takim jak mecha shooter z serii Armored Core i RPG z serii King’s Field, nie stało się dobrze znane poza Japonią aż do sukcesu Dark Souls w 2011 roku.

Lords of the Fallen była pierwszą grą z gatunku Soulslike, później znaną z takich tytułów jak Star Wars Jedi: Upadły zakon czy seria Nioh. Sukces gier takich jak Dark Souls i Demon’s Souls zainspirował innych twórców do tworzenia gier o podobnej tematyce.

Podążając za popularnością Elden Ring, CI Games i Hexworks postanowiły ożywić serię ponad osiem lat po jej pierwszym wydaniu. Lords of the Fallen w końcu zostanie docenione przez graczy.

Proszę odwiedzać dalej Techballad.com dla aktualizacji. Zachowaj naszą witrynę jako zakładkę, abyś mógł łatwo wrócić, aby sprawdzić nowe treści, takie jak Zwiastun Destiny 2 Lightfall

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top