Zwiastun filmu Sandstorm jest niepokojący

Filmowy zwiastun gry Insurgency: Sandstorm został wydany przez Focus Entertainment i New World Interactive. Ten nowy zwiastun pokazuje graczom, co oferuje taktyczna strzelanka kooperacyjna, jednocześnie dając przedsmak funkcji, które przyniesie nowoczesna konsola FPS do walki. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

NEO: The World Ends With You trafi do sklepu Epic Games 28 września [UPDATE]

W Insurgency: Sandstorm gracze są zanurzeni w arenach walki w zwarciu, gdzie najdrobniejsze szczegóły mogą dać przewagę. Dzięki wiernemu i realistycznemu projektowi dźwięków lokalizację wroga można wykryć już po odgłosie jego strzału. Bez ortogonalnej kuli z filamentem celne strzelanie jest wynikiem rozwoju instynktu, celowania i właściwej kontroli odrzutu.

Gracze będą mieli dostęp do pełnego arsenału sprzętu, klas i kosmetyków. Wszystko to zostanie wykorzystane w niezliczonych trybach gry. Gracze mogą wybrać bycie żołnierzem ochrony lub buntownikiem i dostosować swoje wojska do specjalizacji, załadować broń i nie tylko. W tej grze taktyczna współpraca jest niezbędna, a indywidualne wybory mają śmiertelne konsekwencje dla gracza i jego drużyny.

Gracze mogą zamówić w przedsprzedaży Insurgency: Sandstorm, aby otrzymać zestaw wyposażenia Warlord i Pacemaker. Tymczasem gracze, którzy zamówią Złotą Edycję w przedsprzedaży, otrzymają dostęp do przepustki na rok 1 i przepustki na rok 2, które będą wydawane przez cały rok po premierze gry. Każda przepustka roczna zawiera 16 zestawów kosmetycznych z czterema dodatkowymi przedmiotami do natychmiastowych nagród dla tych, którzy kupią przepustkę na rok 2 w edycji Gold Edition lub niezależnie.

Insurgency: Sandstorm ukaże się 29 września na PlayStation 4 i Xbox One wraz z ulepszonymi wersjami PlayStation 5 i Xbox Series X, które obsługują rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę. Kolejna bezpłatna aktualizacja optymalizacyjna nadchodzi w 2022 r., zapewniająca obsługę funkcji konsoli PlayStation 5 i Xbox Series X | S.

Gra ukazała się w grudniu 2018 roku na PC. Możesz czytać Nasza recenzja gry tutaj.

READ  Zdjęcia Google na Pixelu: jakie korzyści są nadal dostępne?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top