Źródła twierdzą, że Johnny Depp nie urządził żadnej wystawnej imprezy po wygraniu procesu

Źródła twierdzą, że Johnny Depp nie urządził żadnej wystawnej imprezy po wygraniu procesu

Gwiazda Hollywood, Johnny Depp, został zauważony podczas picia drinka w barze w Newcastle w Wielkiej Brytanii na krótko przed ogłoszeniem, że wygrał wielomilionowy proces o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie, Amber Heard.

Wkrótce po ogłoszeniu wyroku poinformowano, że Piraci z Karaibów Aktor świętował swoje zwycięstwo nad Heard w transie.

Jednak źródła zbliżone do pamiętnik barana Aktor odrzucił zarzuty.

Źródła podają, że Depp nie rzucał hojnego bukietu na kilka godzin przed ogłoszeniem wyroku przez ławę przysięgłych w Wirginii w jego procesie o zniesławienie. PocztaSkrytykował raport, w którym twierdził, że imprezował w pubie.

„Miejsce było zarezerwowane na wypadek, gdyby ktoś chciał coś zrobić, ale zostało odwołane” – podało jedno ze źródeł, wbrew temu, co podano w raporcie. Czarna masa Star, lat 58, zarabia setki tysięcy dolarów w hotspotu Notting Hill Laylow.

Źródła podają, że Depp nie był w USA, aby usłyszeć środowe orzeczenie, ponieważ kilka dni wcześniej udał się do Londynu w celu podjęcia zobowiązań do pracy.

Weekend z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day) spędził na scenie podczas koncertu Jeffa Becka: dwóch w Sheffield i jednego w Londynie, i pojawił się na scenie z Beckiem.

Zagrał także koncert w Gateshead w północnej Anglii, dzień po tym, jak jury przyznało mu 10,4 miliona dolarów odszkodowania.

„Depp pojechał swoim autobusem prosto z koncertu do Gateshead” – podało źródło. Inne źródło od Johnny’ego Deppa powiedziało: „Mamy e-maile potwierdzające, że miejsce zostało anulowane”. „Pojechał prosto z koncertu do Gateshead na sześciogodzinną przejażdżkę”.

READ  Najnowszy zwiastun Marvela Multiverse of Madness przedstawia Illuminati

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top