Zobacz oficjalne zdjęcia z 4 urodzin księcia Louisa autorstwa mamy Kate

Kate Middleton, księżna Cambridge

Wszystkiego najlepszego dla księcia Ludwika!

Przed jutrzejszymi czwartymi urodzinami młodego króla, Pałac Kensington opublikował cztery nowe zdjęcia Louisa, zrobione przez matkę Katarzynę, księżną Cambridge. Na zdjęciach najmłodszy z Cambridge nosi koszulę z kołnierzykiem pod szarą marynarką – wygląd przypominający styl ojca księcia Williama – i turkusowe szorty podczas zabawy na plaży.

Księżna Kate, od dawna znana jej miłość do fotografiiWcześniej robiła intymne zdjęcia swoim dzieciom, które dają wgląd w królewskie życie. Zrobiła też oficjalne zdjęcia świąteczne dla 8. urodziny księcia Jerzego ostatni rok.

Lewis był ostatnio widziany w Karta świąteczna Cambridge 2021Jest na zdjęciu obok starszego brata George’a i sześcioletniej siostry księżniczki Charlotte, a także Williama i Kate. Rodzina, ubrana w różne odcienie zieleni i błękitu mchu, uśmiecha się razem, siedząc na tle skały na świeżym powietrzu. Zdjęcie zostało zrobione podczas rodzinnej wycieczki do Jordanii na początku tego roku.

Od czasu wybuchu pandemii COVID-19 dzieci z Cambridge były rzadko odwiedzane publicznie, chociaż George i Charlotte towarzyszyli rodzicom w Nabożeństwo żałobne księcia Filipa W marcu i tej przeszłości Nabożeństwo w Niedzielę Wielkanocną Odbywa się w kaplicy św. Księżna Kate poprzednio otwierany O adaptacji Lewisa do „nowej normy” w rozmowie z śniadanie BBCmówiąc: „Lewis nie rozumie dystansu społecznego. Wychodzi, chcąc coś przytulić, zwłaszcza dzieci w jego wieku”.

Przesuń palcem do przodu, aby zobaczyć wszystkie cztery zdjęcia urodzinowe księcia Louisa.

READ  Spider-Man Attack Story autorstwa Jake'a Gyllenhaala

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top