Zobacz, jak Lorde dyskutuje o energii słonecznej, okładce albumu, spaceruje po Colbert

Lord Usiadłem na jednodniową rozmowę kwalifikacyjną Późna wystawa ze Stephenem Colbert dzisiejszej nocy. Omawiając jej nowy album ألبوم energia słoneczna, który ukaże się 20 sierpnia i obiecał, że wkrótce wróci na koncert na występ na żywo. Zobacz fragmenty jej wywiadu poniżej.

Colbert stwierdził, że nie wolno mu oglądać okładki albumu i zapytał ją, jak wyglądała okładka. “Właśnie wzięłam to mój przyjacielu”, powiedziała. “Po prostu przeskakiwałem przyjaciela na plaży. … To było trochę hardcorowe, ale było dla mnie tak zabawne. To było tak niewinne i zabawne, i trochę dzikie. ” Colbert odpowiedział: „Gdybym miał taki tyłek, też bym nad kimś przeskoczył”.

Colbert wspomniał również o swojej trasie i zapytał, czy nie może się doczekać ponownego pojawienia się przed tłumem. „Jestem naprawdę podekscytowana” – powiedziała. „To trochę nie wydaje się prawdziwe, ale jestem bardzo chętny. Ten album jest naprawdę zabawny i duży i fajnie jest próbować z grupą ludzi, więc jestem zadowolony z czasu, abyśmy mogli wyruszyć w trasę. “

Mówili też o czasie Colbert oszukać ją Na podwórku premier Jacindy Ardern. Kiedy Colbert poprosił o przebaczenie, powiedziała: „Dojdziemy tam”. Mówili także o radzeniu sobie w Nowej Zelandii z pandemią COVID-19. „Mamy szczęście, że mamy naprawdę spokojny i stabilny rząd”, powiedziała, gdy tłum w Nowym Jorku się śmiał.

Na początku tego miesiąca Lorde wydała „energia słonecznaJej pierwsza nowa muzyka od czasu wydania موسيقىوسيقى melodramat W 2017 r. Piosenka pojawiła się wraz ze wspólnym teledyskiem wyreżyserowanym przez Lorde i Joela Kivali. Oprócz udostępnienia daty premiery albumu i listy utworów, Lorde ogłosiło Wycieczka 2022 Z datami w Ameryce Północnej, Oceanii i Europie.

czyta “7 pokazów na żywo Wielkiego Pana“Na polu.

READ  Kim Kardashian udostępnia zdjęcia z wydarzenia Donda Kanye Westa

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top