Zmień nazwę obrony morskiej energii

W zeszłym tygodniu dywizja dawniej znana jako British Naval Force ogłosić to Będą nosić nową nazwę: Sea Power. W tamtym czasie przedstawili pewne wyjaśnienia, pisząc, że „zawsze chcieliśmy być zespołem globalnym, ale posiadanie konkretnego państwa narodowego w naszym imieniu prawdopodobnie nie było najmądrzejszym sposobem, aby to udowodnić”.

Rozszerzyli swoje myślenie nowy kawałek dla Stróż Powiedzieli, że zmiana „wywołała więcej informacji w wiadomościach, niż kiedykolwiek myśleliśmy, że jest to możliwe” i zauważyli, że ich nazwa to „coś, o czym myśleliśmy od lat”.

„Gdyby zadzwonił do nas Brytyjski Klub Motocyklowy, nie zmienilibyśmy nazwy” – napisali. „Połączenie „British” i „The Force” już nie działa na naszą korzyść”.

Wyobraziliśmy sobie młodego człowieka na europejskim festiwalu w XXI wieku, który przygląda się programowi i widzi nazwę zespołu, w której obok słowa „siła” pojawia się słowo „węgierski” lub „rosyjski”. Prawdopodobnie skieruje to twój umysł w pewnym kierunku – całkiem możliwe, że do izolacjonizmu i wrogiego nacjonalizmu, które ostatnio zapanowały na całym świecie. Zawsze chcieliśmy być zespołem globalnym – jak ogłosiliśmy w naszym utworze Waving Flags, doskonałej paneuropejskiej piosence.

W żaden sposób nie wyrzekamy się naszej przeszłości – pozostajemy dumni z programu brytyjskich sił morskich. Jesteśmy dumni ze ścieżki dźwiękowej do filmu From the Sea to the Land Beyond z 2012 roku, rozbudowanego audiowizualnego listu miłosnego do tego morskiego narodu. Ale samo stanie się potęgą morską jest jak nowy początek. Teraz może po prostu możemy połączyć się z tą podstawową siłą morza, czymś, co wygląda coraz bardziej fajnie i przerażająco.

Przeczytaj w całości opiekun Działka tutaj.

Sea Power ma nowy album, Wszystko było na zawsze, Następny rok.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top