Złe słowa żony Kravsika. Ostatnie ostrzeżenie dla Krzysztofa Juniora – o2

Dalsze szczegóły dotyczące Krzysztofa Krawczyka Jr. ujawnił autor słynnego raportu Thomas Potter. Serwis Plejada.pl opisuje, jak zdradził, że wybór najlepszego artysty zmienił się we wrześniu ubiegłego roku w „Digi Dobri TVN”. W poprzedniej edycji mówiono, że połowa szczęścia trafi do jego syna.

Przed emisją raportu Eva Kravsik skontaktowała się z Chryzostomem Igorem Krovsikiem. Syn piosenkarza nagrał rozmowę i przedstawił ją Tomasowi Podorze.

Dziennikarz powiedział, że była trzecią żoną Krovsika Zaproponował przerwanie walki prawnej 47-latka o własność w zamian za „coś dziedzicznego”.

Z akt wynika, że ​​Eva Kravsik nakazała ustąpienie prawnika i wszystkich delegatów. Powiedziała mu, że jeśli nie będzie wiedział, jak zrezygnować z takich usług prawnych, może do niego napisać. Jeśli syn Kravsika jej posłucha, to zamiast tego „dostanie coś” z linii – powiedział w „DC Topri TVN”.

bDZVfmPx

– Przyszła do jego domu. To było okropne.

Dziennikarz rozwinął rozmowę Evy z Krzysztofem Igorem.

To jest ostatnie ostrzeżenie. Przyszła do jego domu i to było okropne. Jest zapis tej rozmowy i wszystkie techniki manipulacji. Płacze, boją się sądy, że nie dopisze mu szczęścia, a M.N. coś obiecuje. To może nie jest takie skandaliczne, te techniki negocjacyjne, ale to osoba niepełnosprawna, to nie jest takie zabawne – powiedział.

bDZVfmPy

Patora też to ogłosił „Puentą tej rozmowy jest zdanie, które powiedziała: Czy będziesz spędzać czas z gospodarzem, czy ze mną”.

bDZVfmPS

READ  Aleksiej Nawalny jest więźniem sumienia. Amnesty International przeprasza sprzeciw i przywraca swoje stanowisko

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top