Zgubiła swój bagaż. Wtedy z pomocą przyszedł jej uroczy nieznajomy

Uwaga redaktora — Subskrybuj Otwieramy świat Cotygodniowy biuletyn CNN Travel. Otrzymuj wiadomości o otwieranych kierunkach, inspiracje do przyszłych przygód, a także najnowsze informacje o lotnictwie, jedzeniu i piciu, zakwaterowaniu i innych wydarzeniach związanych z podróżowaniem.

(CNN) – Minęło siedem dni od jej przyjazdu do Nowego Jorku, a bagaż Hany Sofii Lopez nadal nie istnieje.

Każdego ranka Hana Sophia dzwoniła do linii lotniczej w celu uzyskania aktualnych informacji i odkładała słuchawkę coraz bardziej sfrustrowana, wciąż bez bagażu.

„Jestem w Nowym Jorku bez innych ubrań niż te, które miałam na sobie podczas lotu. Bez butów. Bez szczotki do włosów. Bez makijażu. Bez skarpet. Nic. Tylko ja i moja torebka” – powiedziała. Podróż CNN.

Hana Sophia, trzydziestokilkuletnia aktorka portugalskiego pochodzenia urodzona w Luksemburgu, zatrzymała się w Nowym Jorku w październiku 2022 r., aby spotkać się z przyjaciółką. Jej punktem końcowym była Kanada, gdzie zaczęła kręcić film.

Przybywając do Montrealu, Hana Sophia miała wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu branżowym, gdzie rozmawiała z legendami kina i premierem Luksemburga Xavierem Bettelem. Jej starannie zaplanowany strój wydawał się stracony na zawsze, Hana Sophia kupiła w ostatniej chwili sukienkę w Nowym Jorku i złapała lot do Kanady.

Po wylądowaniu samolotu w Montrealu Hana Sophia udała się prosto do punktu informacyjnego linii lotniczej, aby osobiście złożyć reklamację dotyczącą bagażu.

„Naprawdę myślałam sobie:„ Wiesz, zaraz eksploduję ”- wspomina. „Ale z drugiej strony też jestem joginką, więc też wierzę w karmę”.

Hana Sophia wiedziała, że ​​jej zagubiony bagaż – zgubiony gdzieś w drodze z Europy do USA – nie był winą pracownika lotniska w Kanadzie. Kiedy więc podeszła do lady, wyładowała swój gniew.

„Zaczynam od stwierdzenia: Słuchaj, to, co powiem, to nic osobistego” — wspomina Hannah Sophia. To naprawdę jest przeciwko twojej firmie i przeciwko firmie, dla której pracujesz”.

READ  Gwiazdy Ring of Power wyjaśniają, czego można się spodziewać po nowej serii Władca Pierścieni

Kiedy mówiła, frustracja Hany Sophii nie przejawiała się w złości, ale we łzach, a gdy opowiadała szczegóły, kiwała się z emocji.

Hana Sophia spędziła tydzień w Nowym Jorku bez bagażu.

Dzięki uprzejmości Hany Sophii Lopez

Po drugiej stronie biurka na lotnisku siedziała Azalea Claudine Becerril Angulo, dwudziestokilkuletnia pracownica lotniska na pół etatu, która całe życie mieszkała w Montrealu.

Azalea wysłuchała opowieści i wyobraziła sobie, jak by się czuła, gdyby to ona była płaczącym nieznajomym.

„Była naprawdę smutna, a także zła i rozumiem dlaczego” – powiedziała Azalea CNN Travel.

„Chciałem jej pomóc. Zwykle ludzie są bardzo niegrzeczni i agresywni. Ona była inna”.

Azalea sprawdziła numer referencyjny zaginionego bagażu, ale nie była to dobra wiadomość – na ekranie widniał komunikat, że walizka znajduje się we Frankfurcie w Niemczech.

Słysząc to, Hana Sophia wstrzymała oddech.

„Jestem tutaj, aby nakręcić film, a jutro jest przyjęcie z premierem Luksemburga, który jest moją ojczyzną” – wyjaśniła. „Nie mam nawet makijażu do nałożenia na twarz. Nie mam nawet kremu do twarzy. Nie mam nic”.

Azalia wróciła od komputera.

Powiedziała: „Czekaj, chcesz makijaż? Jestem wizażystką, mogę zrobić ci makijaż”.

Hanna-Sofia była całkowicie oszołomiona, ale Azalea kontynuowała, tłumacząc, że kiedy nie pracuje na lotnisku, jest profesjonalną wizażystką.

Powiedziała: „Jeśli chcesz, mogę przyjechać do twojego hotelu po południu i zrobić ci fryzurę i makijaż, abyś mógł przyjść na przyjęcie”. „Gdybym był tobą, też bym wariował. Więc naprawdę chcę to zrobić za darmo”.

Zdezorientowana i wzruszona Hana Sophia zgodziła się i obie kobiety wymieniły się numerami.

Azalea mówi, że nie miała żadnych zastrzeżeń co do pomocy Hannie-Sofii.

„Naprawdę jej zaufałam” — mówi. „To naprawdę ma związek z jej żywotnością i połączeniem, które mieliśmy”.

READ  Ulrika Johnson twierdzi, że Meghan Markle „porzuciła swoje feministyczne zasady”, aby rozwijać swoją karierę

Hana Sophia czuła to samo.

„Po prostu czułem, jak mówiła i jak się zachowywała, że ​​jest naprawdę szczera” — mówi o Azalei.

konfiguracja połączenia

Przyjaźń zagubiony bagaż 3

Oto Azalea w pokoju hotelowym Hana Sofia ze swoim zestawem do makijażu.

Dzięki uprzejmości Hany Sophii Lopez

Azalea przybywa następnego dnia do hotelu Hana Sophia, a gdy Azalea zabiera się do pracy, obie kobiety zaczynają rozmawiać o swoim życiu.

HanaSofia mówiła o tym, jak czuła się zarówno zdenerwowana, jak i podekscytowana przyjęciem tego wieczoru, podczas gdy Azalea mówiła o tym, jak to jest dzielić swój czas między lotnisko i karierę wizażystki.

Przerzucali się między francuskim, angielskim i hiszpańskim – obie kobiety biegle władają wieloma językami.

„Kiedy miałam na sobie makijaż, wyglądało to bardzo naturalnie” — mówi Hanna-Sofia. „Nie czułem się, jakbym spotykał się z kimś po raz pierwszy. Czułem się, jakbym spotykał się ze starą przyjaciółką, co jest szalone, ponieważ poznałem ją dzień wcześniej, ale dużo rozmawialiśmy”.

Jako aktorka Hana Sophia spędza dużo czasu w fotelu do makijażu. Zna swoje upodobania i antypatie, ale absolutnie uwielbia wygląd, jaki zebrała Azalea.

„Wykonała niesamowitą, cudowną robotę” – mówi.

Jedynym wahaniem Hany Sophii było naleganie Azalei, aby wykonała usługę za darmo. Ale Azalea była zdecydowana.

„Makijaż to dla mnie sztuka, to naprawdę pasja” — mówi Azalea. „Więc nie chodzi o pieniądze. Po prostu lubię sprawiać, by ktoś czuł się dobrze i był szczęśliwy”.

Na domiar złego tego samego dnia Hannah Sophia otrzymała wiadomość od linii lotniczej. W końcu jej zaginionej walizki nie było we Frankfurcie. Został wytropiony i był w drodze do jej hotelu w Montrealu.

W tym momencie HannaSofia powiedziała, że ​​czuje się, jakby Azalea była prawdziwą matką chrzestną.

READ  Horoskop dzienny: 11 listopada

„Nie tylko jest wspaniałą osobą, ale jest też bardzo dobra w swojej pracy, ponieważ znalazła moje torby” — mówi Hana-Sophia.

przyjaciel w Montrealu

Przenieś się do współczesności i Hana Sophia wróci do Europy na święta. Wróci do Montrealu na zdjęcia w nowym roku, kiedy planuje spotkać się z Azaleą na kolacji i drinkach.

Obie kobiety utrzymywały ze sobą kontakt i regularnie wysyłały SMS-y.

„Ona ma chłopaka w Montrealu”, mówi Azalea z HannaSofia. „Wszystko, czego potrzebujesz, będę tam”.

Obie kobiety twierdzą, że ich nieprawdopodobny związek ilustruje znaczenie otwartości i empatii, zwłaszcza na lotnisku, gdzie ludzie często są zdenerwowani i skupieni na laserze podczas lotu.

„Ludzie muszą być bardziej wyrozumiali, że osoba przed nimi nie ma kontroli nad tym, co się stało” – mówi Azalea. „Więc jeśli są naprawdę cierpliwi i spokojni, osoba stojąca przed tobą pomoże ci najlepiej, jak potrafimy”.

„Nie chodzi o makijaż. Oczywiście, jeśli nie mam makijażu, to nie koniec świata” – mówi Hanna-Sofia.

„Chodzi bardziej o to, jak mało robimy tego rodzaju rzeczy. Nie zatrzymujemy się zbyt często, aby pomyśleć o tym, jak druga osoba może się czuć lub jak druga osoba może czegoś doświadczyć. Po prostu robimy swoje i nie robimy tego. Niestety, tak to się dzieje. A w jej sytuacji naprawdę tego nie zrobiła. I to jest dość niezwykłe.

Zdjęcie u góry: Hana Sofia Lopez, z przodu, po tym, jak Azalea Claudine Becerril Angulo, z tyłu, zrobiła makijaż w Montrealu. Źródło: Hana Sophia Lopez

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top