Zestaw słuchawkowy Apple Mixed Reality dostępny pod koniec 2022 r

Jeśli wszystkie plotki są prawdziwe, 2022 to rok, w którym Apple w końcu wprowadzi własne okulary do rzeczywistości mieszanej. Gdy dowiadujemy się więcej o produkcie, analityk technologii Ming-Chi Kuo uważa, że ​​zestaw słuchawkowy Apple zostanie wydany pod koniec 2022 roku z ograniczonymi zapasami.

Widziałem to w memorandum wysłanym do inwestorów 9to5MacKuo twierdzi, że „zestaw słuchawkowy AR/VR firmy Apple zostanie opóźniony do końca 2022 roku”. Według analityka, największe wysyłki produktu rozpoczną się dopiero w pierwszym kwartale 2023 roku, co wskazuje, że telefon trafi do sklepów z zaledwie kilkoma egzemplarzami dostępnymi dla klientów.

Kuo już powiedział w poprzednia uwaga To, że Apple już przewiduje opóźnienia w produkcji zestawu słuchawkowego do rzeczywistości mieszanej, ponieważ oczekuje się, że urządzenie będzie miało znacznie bardziej zaawansowany sprzęt i konstrukcję niż konkurencyjne produkty.

Chociaż dokładna data premiery jest nieznana, wydanie pod koniec 2022 roku może oznaczać, że zamówienia rozpoczną się w listopadzie lub grudniu – coś, co stało się częstym zjawiskiem w Apple z powodu ograniczeń w dostawach. Na przykład AirPods Max został wprowadzony na rynek w grudniu 2020 r., a szacowany czas ładowania Szybko prześlizgnij się do marca 2021 r. Po zamówieniach w przedsprzedaży.

Niedawny raport przewidywał, że zestaw słuchawkowy Apple AR / VR będzie miał „Innowacyjna konfiguracja z trzema ekranami” Łączy dwa ekrany Micro OLED i jeden panel AMOLED. Inne plotki wskazują, że urządzenie będzie wyposażone w Zaawansowane czujniki środowiskowe i wykrywanie gestów, a także potężny chip.

sprawia, że Pokaż, że zestaw słuchawkowy będzie miał elementy konstrukcyjne inspirowane AirPods Max i Apple Watch. Cena może sięgać nawet 3000 dolarów.

Przeczytaj także:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Podobno zawsze włączony wyświetlacz iPhone'a 13 może być najlepszą nową funkcją

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top