Zestaw profesjonalnych filtrów fotograficznych, które wzniosą vlogerów iPhone’a 13 na dobry poziom

The iPhone 13. seria To rzeczywiście urządzenie zdolne do fotografowania, ale wszyscy pragniemy więcej. Osoby, które czują potrzebę odkrywania większej liczby swoich smartfonów Apple, aby robić niesamowite zdjęcia, mają kolejny powód, by płacić za akcesoria innych firm.

NiSi zapowiedziało smartfona ukierunkowanego na zasięg Fotografia Fanatycy wideo. Nie tylko seria iPhone 13, ale jest również kompatybilna z telefonami z serii 12 i 11. iPhone X, SE, 8, 7 i 6 są również kompatybilne z najnowszą serią, która obiecuje wyższy poziom fotografii dla wymagających użytkowników.

Projektant: NiSi

Kliknij tutaj, aby kupić teraz!

Nazywany systemem filtrów NiSi IP-A dla iPhone’a, akcesoria do sztuczek składają się z zestawu krajobrazowego, zestawu do tworzenia filmów i zestawu kinowego. Tylko do nagrań firma NiSi stworzyła filtry w tym profesjonalnym zestawie podobnym do tych używanych w zwykłych lustrzankach cyfrowych. Teraz byłby to ogromny plus dla twórców treści, którzy nie lubią kłopotów z noszeniem lustrzanki cyfrowej, ale chcą tego samego wyrafinowanego wyjścia ze swojego iPhone’a 13 Pro. Zwłaszcza tych, którzy nie przegapią okazji nakręcenia wirusowego wideo w podróży.

Kluczowym elementem całego zestawu jest uchwyt NiSi IP-A, który przyczepia się do smartfona, nawet z założoną osłoną. Bezpiecznie zamyka kamerę, dzięki czemu można otworzyć jej okrągłe filtry. Z uchwytem P2 można również zastosować filtry prostokątne. Na szczęście uchwyt nie rysuje ekranu, jak robią to inne uchwyty na filtry obiektywu, ponieważ ma wbudowaną stronę z miękkim klipsem. W zależności od wybranego zestawu, zmontowany zestaw akcesoriów również będzie się nieznacznie różnić. Jedno jest wspólne – wszystkie są dostarczane z futerałem.

Zestaw do orientacji poziomej będzie zawierał uchwyt P2, średni korektor ND, sześciostopniowy filtr ND blokujący promieniowanie podczerwone oraz filtr polaryzacyjny. Zestaw filmowy zawiera okrągłe filtry, filtr ¼ Black Mist oraz filtr True Color ND-Vario 1-5 stop do kontroli przysłony w jasnym świetle. Wreszcie zestaw Cinema Kit jest podobny do zestawu Filmmaker Kit, ale zawiera dodatkowe filtry Allure-Streak Blue i Allure-Streak Orange. Filtry te pomagają twórcom osiągnąć efekt osiągany przy użyciu zniekształcających soczewek, takich jak chłodne flary obiektywów.

READ  iqoo: data premiery serii iQoo 10, specyfikacje wyciekły online: czego się spodziewać

W tej chwili system filtrów NiSi IP-A jest dostępny tylko w przypadku zamówienia odroczonego z oficjalnej strony internetowej i jest również dostępny w przedsprzedaży na portalu Amazon Germany. Zestawy NiSi Landscape, Filmmaker i Cinema są obecnie dostępne w cenie odpowiednio 69,90 euro, 149 euro i 199 euro.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top