Zespoły wycofują się z potencjalnego klienta Mailloux po tym, jak pojawiły się przeciwko niemu zarzuty

Wiele zespołów podobno umieściło Logana Mailu na liście „bez wersji roboczej” po tym, jak został oskarżony o udostępnianie seksualnego zdjęcia bez jego zgody. (Obraz za pośrednictwem utralzone.net)

Logan Maillough, zawodowiec NHL w 2021 r. i człowiek obrony zarówno dla London Knights OHL, jak i SK Lejon w HockeyEttan, został usunięty z wielu list roboczych NHL po tym, jak został oskarżony o zrobienie i rozpowszechnienie zdjęcia z ostatniego dobrowolnego spotkania seksualnego Listopad i Według Franka Serravalli z Daily Faceoff.

Incydent miał miejsce, gdy Mallo został wypożyczony do SK Legon w Szwecji. W chwili wypadku Milo miał 17 lat i był niepełnoletni. Serfali i Deli Vessov wyrazili zgodę na opublikowanie szczegółów sprawy, a on ma obecnie 18 lat.

Milo zrobił obraźliwe zdjęcie ofiary, która miała wówczas 18 lat i nie wiedziała o filmowaniu. Zdjęcie wraz z internetowym profilem ofiary zostało udostępnione kolegom Mailloux z SK Lejon. Szwedzki Polisen oskarżył Mailloux o zniesławienie i „Kränkande fotografering” lub obraźliwe fotografowanie i został poproszony o zapłacenie 14 300 koron, czyli około 2077 dolarów kanadyjskich.

“Co się stało? [me] Ofiara powiedziała śledczym, zgodnie z raportem Daily Vesuvius.

W okresie poprzedzającym projekt Milo w rankingu 23 w rankingu Północnoamerykańskiego Centrum Łyżwiarstwa Figurowego.

Seravalli poinformował, że cztery zespoły – Arizona Coyotes, Chicago Blackhawks, New York Rangers i Toronto Maple Leafs – „uważa się, że znajdą się wśród zespołów, które nie planują wybrać Milo w żadnych okolicznościach”.

Dodał również, że sześć drużyn NHL w ogóle nie spotkało się z Maillouxem podczas procesu tworzenia projektu, wskazując, że nie rozważają takiej możliwości.

London Knights, obecna drużyna juniorów Milo, wydali oświadczenie w tej sprawie.

„Londyńscy Rycerze dowiedzieli się o sytuacji Logana Maillo, kiedy został wypożyczony z drużyny i grał w Szwecji podczas pandemii. Rozumiemy, że sytuacja została rozwiązana w Szwecji, a gracz przeprosił.

READ  Olimpijscy skoczkowie wzwyż przekonują organizatorów do podzielenia się złotymi medalami

„Grupa zadaniowa współpracuje z Loganem, aby zapewnić mu dostęp do wsparcia, które ma pomóc mu lepiej zrozumieć jego działania, konsekwencje jego działań i zapewnić, że to się nie powtórzy. Zespół i[Ontario Hockey League]będzie nadal uważnie monitorować sytuację”.

Milo również mówił o tym w tym tygodniu, według Daily Vesuvius:

“Osobiście jest to ogromny błąd, który popełniłem. Głupi, dziecinny błąd” – powiedział.

“Byłem samolubny. Chcę, aby ofiara i jej rodzina wiedzieli, jak szczery jest mój żal. Teraz wiem, jak to może wpłynąć na ich rodzinę. Żałuję, że to zrobiłem, ale teraz nic nie mogę na to poradzić. Mam nadzieję, że mi wybaczą pewnego dnia.”

NHL Draft 2021 zbliża się, a pierwsza runda rozpocznie się w następny piątek, 23 lipca.

Więcej od Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top