Zendaya ujawnia słodki sposób, w jaki Tom Holland utrzymuje przy życiu magię Marvela, gdy dzieci proszą go o zrobienie zdjęć w sieci Spider-Mana

Tom Holland zbiera świetne recenzje Za jego interpretację Petera Parkera W filmowym wszechświecie Marvela. Były hit gwiazdy teatru Billy Elliot Stał się światową gwiazdą, ale ta sława zdawała się nie uderzać mu do głowy. według niego Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Podziel się gwiazdą i jego dziewczyną Zendaya, Tom Holland robi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać magię Marvela dla swoich najmłodszych fanów.

A później Tom Holland i Zendaya LADbiblijna telewizja W Londynie, ich dawnym rodzinnym mieście, zagrają w „Zgadzam się nie zgadzać”. Gwiazdy Marvela komicznie poruszyły szereg tematów, w tym rzekomy smak ciastek jaffa i mylący tytuł „futbolu amerykańskiego”. Jeśli chodzi o najlepszego Spider-Mana w historii, zarówno Zendaya, jak i Tom Holland zachowali milczenie. Jednak Zendaya szybko zwrócił uwagę na pozytywne cechy, które Tom Holland dodaje do tej roli, w tym chęć interakcji z małymi dziećmi. Powiedziała:

Myślę, że jest wiele fajnych rzeczy, które sprawiają, że jesteś Spider-Manem. Jednym z nich jest to, że uwielbiasz być Spider-Manem. Na przykład i często go przytulasz. Myślę, że każdy, kto go widział, ma do czynienia z dziećmi, zwłaszcza gdy jest na jawie, no wiesz, garnitur, naprawdę fajnie się go ogląda. Ma akcent i działa w sieci – bo powiedział: „Czy możesz nakręcić sieć?” I to było tak, że użyłem wszystkich kartridży internetowych, żeby się tu dostać. To naprawdę słodkie.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top