Żeglarze zdejmują krawat w poszukiwaniu dzikiego miejsca z zagubionymi aniołami

SEATTLE – Jose Suarez rzucił pięć mocnych inningów, Brandon Marsh był odpowiedzialny za całe ofensywę, podwajając stawkę, a Los Angeles Angels zadali poważny cios nadziejom Seattle na sezon, wygrywając 2:1 z Mariners w piątek wieczorem.

Seattle zremisowało z Toronto, obaj za Bostonem o jeden mecz w wyścigu o drugą dziką kartę w MLS. Mariners wygrali 10 z ostatnich 11 razy i rozpoczęli dzień wiedząc, że zamiatanie Aniołów będzie musiało przynajmniej zremisować mecz w następny poniedziałek.

Zakończyli noc ponownie potrzebując pomocy innych, aby zakończyć 20-letnią suszę.

Kyle Seeger dwukrotnie pokonał Seattle IX, ale Raziel Iglesias odzyskał siły i poprowadził Luisa Torrensa, Abrahama Toro i Jareda Kilinica do jego 34. obrony.

Suarez (8-8) był fantastyczny przez pięć inningów, jedyne uszkodzenie dubletu Toro i RBI Kielnika. W przeciwnym razie marynarze zamknęli lewicy, która zakończyła sezon wygrywając trzy z ostatnich czterech decyzji po dołączeniu do rotacji Aniołów w lipcu.

Mieszanka Mike’a Myersa, Jose Quejady, Steve’a Cecheka i Iglesiasa Seattle zdominowała ostatnie cztery rundy i wysłała do domu pierwszą publiczność w Seattle od 2019 roku – ponad 44 000 osób.

Seattle wiedziało zaraz po pierwszym sądzie, że potrzebuje zwycięstwa, aby nadążyć za Bostonem i wyprzedzić Toronto. I przez całą noc ci fani byli wypełnieni nerwową energią, czekając na ofensywną eksplozję, która nigdy nie nadeszła.

Siódma zmiana pozostanie z marynarzami.

Torrens potroił się, by otworzyć siódmy, drugi w sezonie i trzeci w karierze. Toro maszerował, ale Seattle nie powiodło się w trzech próbach sprowadzenia biegacza do trzeciej bazy.

Quijada wszedł i uderzył Kelenica, kołysząc się na czymś, co byłoby czwartą piłką, z piłką z powrotem na boisko i tracąc ścieżkę remisową. Tom Murphy trafia na cztery wyciągi, a Dylan Moore został wezwany, patrząc na kort 3-2.

Zawodnik Seattle, Marco Gonzalez, zmagał się tylko w jednej rundzie, ale to wystarczyło, aby lewica odniosła stratę. Gonzalez (10-6) porzucił jedną piosenkę dla Luisa Rengivo, a David Fletcher pomaszerował, by otworzyć trzecią. Marsh posłał szybką piłkę 2-2 głęboko w lewy środek, a Moore nie mógł wpaść na głęboką woleja, co pozwoliło zarówno Ringfevaux, jak i Fletcherowi strzelić gola.

READ  Denver Broncos vs Baltimore Ravens 10/3/21 Typy, kursy, typy na NFL » Sports Chat Venue

Gonzalez przeżył inning dzięki kluczowemu dubletowi kijem Kurta Suzuki i zakończył sześć inningów, pozwalając tylko na trzy uderzenia i pięć uderzeń.

najwyższy ranking

Czterech najlepszych graczy w klasyfikacji Seattle – JB Crawford, T.France, Mitch Hanegger i Seeger – przeżyło żałosną noc, łącząc 2 za 15 z trzema trafieniami i odpadli w dwóch deblach.

Nagrody BBWAA

Przed piątkowym meczem oddział Amerykańskiego Stowarzyszenia Pisarzy Baseballu w Seattle rozdał swoje doroczne nagrody. Francja została wybrana Graczem Roku. Chris Flexen został wybrany Dzbanem Roku. Crawford otrzymał nagrodę „Nieznany bohater”.

Niedzielny początek

Angels LHP Reid Detmers rozpocznie finał sezonu w niedzielę. Aniołowie wcześniej ogłosili, że Shohei Ohtani nie wystartuje w niedzielę i pominie swój ostatni zakręt w rotacji. Będzie to piąty start Detmers w sezonie, ale pierwszy od 21 sierpnia. Menedżer Joe Madon powiedział, że będzie na ograniczonej liczbie stadionów.

„Gdyby przeszedł pięć rund, 75 rzutów, myślę, że wszyscy by nam się to podobało” – powiedział Maddon.

następujące

Anioły: LHP Jhonathan Diaz (1-0, 3,12) wystąpi po raz trzeci i drugi w lidze. Diaz pozwolił, by raz na siedem rund odpoczywał w wielkim zwycięstwie nad Seattle w zeszłym tygodniu.

Mariners: RHP Chris Flexen (14-6, 3,67) zdobywa skocznię w meczu, w którym trzeba wygrać. Mariners mają 21-9 w poprzednich 30 meczach dla Flexena w tym sezonie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top