Żeglarze zatrudniają Kena Gilesa na spotkanie

Żeglarze zatrudniają Kena Gilesa na spotkanie

Marynarze ogłosili, że wyznaczyli mitygatora Ken Giles do uruchomienia. Ten ruch zmniejsza saldo 40 graczy Seattle do 38.

To zaskakujący rozwój, ponieważ M nie potrzebował miejsca na liście 40-osobowej. Giles również nie był w aktywnym składzie, ponieważ ostatnie półtora tygodnia spędził na rehabilitacji w pomniejszej lidze, gdy wracał z ciasnego ramienia. Prawy rzucił w tym tygodniu dwie bezbramkowe rundy z Triple-A Tacoma, ale organizacja nie wydawała się optymistycznie nastawiona do jego szans na ważną rolę w przedłużonym meczu Bulls.

Ten ruch w mniejszym lub większym stopniu przypieczętowuje rekordy dotyczące dwuletniej umowy z wolnym agentem, która nie doszła do skutku, jak oczekiwał klub. Giles podpisał Gilesa z gwarancją 7 milionów dolarów w sezonie 2020-21. Przeszedł operację Tommy’ego Johna w październiku zeszłego roku, ale organizacja zgodziła się zapłacić mu 1,5 miliona dolarów, podczas gdy w zeszłym roku rehabilitował się po kontuzji. W zamian zasłużyli na elitarne tabu, które odnotowało 1,87 ERA, kończąc prawie 40% przeciwników w ciągu 53 rund w 2019 r. Umowa obejmowała pensję w wysokości zaledwie 5 milionów dolarów w 2022 r., co byłoby ogromną szansą, gdyby Giles odzyskał kontrola. Jego forma przed operacją, wraz z opcją klubu na 9,5 miliona dolarów na sezon 2023.

Giles zaliczył tylko pięć występów w MLB podczas tej transakcji. Tak jak oczekiwał, przegapił cały ostatni sezon. Podczas gdy Hope był gotowy na otwarcie w tym roku, doznał kontuzji palca podczas wiosennego treningu, który kosztował go ponad dwa miesiące. Giles zadebiutował w Mariners 21 czerwca i spędził nieco ponad dwa tygodnie w aktywnym składzie. Zrobił 4 bezpunktowe klatki 1/3, pozwalając tylko na jedno trafienie, ale robiąc cztery na sześć. W tym krótkim spojrzeniu, speedball Gilesa osiągnął średnią 94,8 mil na godzinę, a jego suwak osiągnął 84,1 mil na godzinę. To stabilna prędkość, ale poniżej średniej 96,9 mil na godzinę i 86,4 mil na godzinę, którą osiągnął w 2019 roku.

READ  Senatorowie z Ottawy chcą zrobić miejsce dla Shane’a Pinto; Imię Matthew Joseph „tam”

Po pięciu rundach Giles miał problem z ramieniem, z którego próbował wrócić. Pomiędzy spadającą prędkością a sztywnością ramion, żeglarze postanowili przesiąść się z 31-latka.

Termin handlu już minął, więc Seattle będzie musiało nałożyć Gilesowi pełne zwolnienia lub zwolnienia w nadchodzących dniach. W tym przypadku nie ma między nimi żadnej prawdziwej różnicy, ponieważ ma on ponad pięć lat służby w Major League. Daje mu to prawo do odmowy przyjęcia dodatkowego okresowego mianowania, przy jednoczesnym pobieraniu pozostałej części gwarantowanej pensji, nawet jeśli zgadza się na ustępstwa. Pozostałe 29 drużyn w lidze będzie miało szansę dodać Gilesa do przedłużonego biegu. Jeśli wszystkim się powiedzie, prawie na pewno przetestuje darmową agencję.

Każdy zespół twierdzący, że Giles będzie odpowiedzialny za pozostałą część tegorocznej pensji (około 1,5 miliona dolarów). Zespół pretendentów otrzymałby prawo do opcji klubu, ale miałby również kłopoty z zakupem 500 000 $, gdyby odmówił tej opcji. Biorąc pod uwagę brak niedawnego doświadczenia Gilesa, wydaje się prawdopodobne, że nikt nie zażąda od niego rezygnacji, chociaż byłaby to więcej niż rozsądna cena do zapłacenia, gdyby inny zespół pomyślał, że może odzyskać coś podobnego do swojej formy na 2019 rok.

Jeśli Giles oczyści ustępstwa i trafi na darmową agencję, marynarze będą mieli kłopoty przez całą tę zakładkę. Będą musieli zapłacić za przyszłoroczne przejęcie opcji plus całą pozostałą pensję za 2022, z wyjątkiem proporcjonalnej części ligi minimum 700 000 $ za każdym razem, gdy wyda na skład MLB innej drużyny (która zostanie opłacona przez zespół MLB). klub podpisu). Jeśli Giles nie zostanie odebrany i podpisze gdzie indziej, po tym sezonie zostanie wolnym agentem; Opcja zespołu „23” nie zostanie przeniesiona do innego zespołu, chyba że wystąpią o ustępstwa.

READ  Przegląd najważniejszych wydarzeń! Katie Taylor pokonuje Amandę Serrano w epickim głównym wydarzeniu kobiet

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *