Zdjęcia rentgenowskie dłoni Goriela Jr. są negatywne

Zdjęcia rentgenowskie zwrócone przez Lourdes Gürriela Jr. Negatywne wyniki ogłosił Toronto Blue Jays, chociaż otrzymał dwa szwy na prawym środkowym palcu po tym, jak Randall Grechuk nieumyślnie zdeptał mu rękę.

„Wszystko, co słyszeliśmy, to najlepsza wiadomość, jaką możemy uzyskać” – powiedział John Schneider, który w czwartek przejął funkcję menedżera Blue Jays w miejsce zawieszonego Charliego Montoyo. „Oczywiście jest kilka szwów, ale zobaczymy, jak będzie jutro. Myślę, że kiedy masz do czynienia z jakimkolwiek rozcięciem lub rozdarciem i nie ma w tym nic złego strukturalnego, myślę, że to najlepszy scenariusz. “

Do wypadku doszło w piątej rundzie czwartkowego meczu z Minnesota Twins. Kiedy Grichuk oddał strzał z pola, Grriel Jr. przed nim, aby uniknąć piłki. Jednak w ramach kontynuacji sztuki, stopa Grichuka upadła z rąk Gurriela Jr.

Cory Dickerson wszedł do gry, aby zastąpić Gurriela Jr.

„Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje” – dodał Schneider. „To duża część tego, co robimy i mamy nadzieję, że wróci tam tak szybko, jak tylko będzie mógł, ale zobaczymy, jak to się jutro potoczy i jak to wszystko wygląda. Tak jak powiedzieliśmy, wstępny raport, x – promienie były ujemne, więc to dobrze.”

Podczas 137 meczów w tym sezonie, Gurriel trafia Jr.285 z 21 home runami.

W tej samej zmianie praworęczny melonik Thomas Hatch został usunięty z walki z powodu dyskomfortu w prawym ścięgnie podkolanowym.

Jego ostatnim home runem był walka z bliźniakami Brentem Ruckerem. Hatch, który zastąpił Stevena Matza, wykonał zaledwie 1,2 przejazdów, co dało trzy zwycięskie przejazdy.

W tej chwili nie wiadomo, czy Goriel Jr. lub Hatch spóźnią się z powodu kontuzji.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top