Zdjęcia przed i po – Hollywood Life

Nick Carter skorzystał z pomocy trenera, aby schudnąć i wrócić do formy przed pozostałą częścią Backstreet Boys World Tour.

Nick Carter42-letnia weszła na Instagram w czwartek, 28 stycznia, aby z dumą pochwalić się utratą 10 funtów. ten Chłopcy z zaplecza Crooner udostępnił zdjęcia przed i po nim wyglądać szczuplejCertyfikowany trener Antoniego Crucellego i program ćwiczeń Liteboxer, który pomoże osiągnąć ten wyczyn. „Ostatnie kilka miesięcy to powrót do zdrowych nawyków, aby przygotować się do biegania” — powiedział Nick. „Dzięki liteboxerowi i anthonycrouchelli za sprawianie, że trening jest zabawny. Jestem 10 funtów w dół i jestem w drodze. Podróż trwa dalej 🥊 „.

Nick otrzymał pochwały za utratę wagi od swoich zwolenników, w tym od Anthony’ego, który skomentował: „Niech tak zostanie mistrzem! Dumni z ciebie !!!” Trener fitness rozmawiał również z Ludzie O tym, jak Nick zyskał swoją formę dzięki jego domowym sesjom bokserskim z Liteboxerem. „Nick jest wielkim fanem świata boksu i zapasów” – powiedział Anthony. „Kocha sport i naprawdę potrafi poznać tajniki swojego stylu treningowego”.

Anthony kontynuował: „Nick Superman może się ukrywać! ojciec gwiazdy rocka, Artysta światowej klasy i każdego dnia z zamiarem chodzi na siłownię. Nick naprawdę daje przykład, jak pogodzić rodzinę z karierą i nadal odpowiada za to, że jest lepszy niż wczoraj”.

Nick Carter w Good Morning America w lipcu 2018 r. (Zdjęcie: Kristin Callahan/Ace/Shutterstock)

Dzięki Litebox Nick jest w świetnej formie na resztę trasy DNA Backstreet Boys. Nick pokazuje się ze swoimi kolegami z zespołu AJ McClaini Brian Littrelli Kevin Richardson, I Howie Doro Rozpocznie się od maja do września, po przełożeniu z powodu pandemia choroby koronawirusowej. w Ludzie Wywiad, Anthony ujawnił, że Nick ćwiczy śpiewanie podczas sesji cardio w ramach przygotowań do trasy.

„Niedawno rozmawialiśmy o tym, jak przygotować się do trasy, a mam nadchodzące koncerty łączące piosenki z shadow boxingiem i skakaniem po linie” – powiedział Anthony.

READ  Horoskop dzienny: 9 października

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top