Zdenerwowany Scherzer wpatruje się w Gerardiego po trzeciej nielegalnej kontroli substancji

Filadelfia (AFP) – To jasne, że owłosiona choroba niepokoiła Maxa.

Max Scherzer rzucił swoją rękawiczkę i kapelusz na trawnik, a następnie spojrzał na menedżera Phillies Joe Girardi, po tym jak sędziowie po raz trzeci sprawdzili go pod kątem lepkich rzeczy, gdy Washington Nationals pokonali Filadelfię 3-2 we wtorek wieczorem.

„To są zasady Manfreda” – powiedział Scherzer, odnosząc się do represji ze strony komisarza baseballa Roba Manfreda. „Idź i zapytaj go, co chce z tym zrobić”.

Scherzer (6-4) wyglądał ostro po powrocie do spinu po nieudanej próbie startu z powodu kontuzji pachwiny, zdobywając osiem z pięciu meczów. Wygląda na to, że Gerardi nie lubił tego, co zobaczył.

W czwartym Scherzer wystrzelił szybką piłkę i do środka w Aleca Booma, posyłając go na ziemię, zanim uderzył go na zewnątrz. Przed kolejnym pałkarzem Girardi poprosił sędziów, aby sprawdzili Scherzera po tym, jak zauważył, że National Ace dotyka jego włosów.

– To było dla mnie podejrzane – powiedział Girardi.

Sędziowie Major League rozpoczęli w poniedziałek represje, regularnie sprawdzając meloniki pod kątem pinezek, które mogłyby zapewnić im lepszą przyczepność do baseballu. Menedżerowie mogą również poprosić o czek, chociaż menedżerowie mogą go odrzucić, jeśli uważają, że nie jest to w dobrej wierze.

Już i tak ognisty Scherzer został sprawdzony przez sędziego bazowego drugiego Alfonso Marqueza po pierwszej i trzeciej zmianie, a szef załogi sprawdzał prawą rękawicę, czapkę i pasek.

Kiedy więc Marquez zbliżył się do Scherzera po raz trzeci, tym razem na polecenie Girardiego, trzykrotny zwycięzca Cy Young rzucił swoją rękawiczkę i kapelusz na ziemię, odpiął pasek i wyglądał na gotowego do zdjęcia spodni, co stało się dziwacznym widokiem. .

„Muszę być absolutnym głupcem, żeby rzeczywiście użyć czegoś dziś wieczorem, kiedy antena każdego jest tak wysoko, że będą patrzeć na cokolwiek” – powiedział Scherzer. “Nie mam absolutnie nic. Nie mam nic przy sobie. Sprawdź, czego chcesz. Zdejmij wszystkie ubrania, jeśli chcesz mnie zobaczyć.”

READ  Przewodnik fana Canucks, jak odpowiedzieć na loterię NHL Draft

Scherzer wyjaśnił, że ma problemy z łapaniem baseballu, a boisko dla Bohma było produktem ubocznym.

„Prawie wrzuciłem mu do głowy speedballa z prędkością 95 mil na godzinę, ponieważ piłka wyślizgnęła mi się z ręki” – powiedział. „Przez całą noc miałem dość lizania palców i smakowania róż przez całą noc”.

Próbując znaleźć sposób na zrozumienie baseballu, Scherzer próbował dostać się do swoich spoconych włosów, mówiąc, że było to jedyne miejsce, w którym mógł znaleźć wystarczającą ilość wilgoci bez ciągłego lizania rąk po zastosowaniu kalafonii – coś, jak powiedział, smakowało „obrzydliwie”.

Girardi powiedział przed zawodami, że nie poprosi melonika o prześwietlenie tylko ze względu na jego umiejętności w grach. Zamiast tego zrobiłby to tylko wtedy, gdyby słusznie wierzył, że istnieje powód.

„Nic nie rozumiem”, zdawał się powtarzać sędziom Scherzer, po czym zajrzał do ziemianki w Filadelfii, czesząc włosy rękami i krzycząc: „Po prostu mokry!”

– Nic prócz potu – powiedział później Marquez.

Scherzer posłał Phillies na piątym miejscu i spojrzał uważnie na Girardiego, gdy wracał do narodowej ziemianki. Po tym Gerardi stał się nieobciążony, skacząc po boisku, wyciągając ręce i krzycząc w kierunku narodowej ziemianki.

Sędzia zarządu Timmons sprzeciwił się Gerardiemu i odesłał go.

„Nie gram, staram się tutaj wygrywać mecze” – powiedział Gerardi. „Szanuję to, co Max zrobił w swojej karierze, ale muszę robić to, co jest dobre dla naszego zespołu”.

Scherzer szydził z Girardiego z bunkra Waszyngtona, ściskając czapkę i rękawicę, jakby chciał zapytać kapitana Veleza, czy chce się zameldować.

„Mam nadzieję, że gracze z całej ligi zrozumieją, że to, co teraz robią, to nie jest odpowiedź” – powiedział Scherzer. „W grze jest problem ze Spider Tack i musimy się go pozbyć, ale myślę też, że jest sposób, aby poradzić sobie z tym w lepszy sposób”.

READ  Kirk Homers dwa razy, Simin raz, Jays wygrywa

„Będziemy nadal organizować więcej takich wydarzeń” – dodał Scherzer. „Ponieważ strzelcy ewoluują w to, strzelcy nie będą zbyt szczęśliwi, aby to zrobić, ponieważ jesteśmy ograniczeni do grania zgodnie z zasadami”.

Jan Gomez zdobył parę singli RBI dla Nationals, który wygrał trzy z rzędu i osiem z dziewięciu. Scherzer pozwolił na dwa trafienia i jeden bieg.

Bryce Harper i Rhys Hoskins odnieśli wielki sukces w meczu z Filadelfią, przegrywając pięć z siedmiu.

Waszyngton zdobył dwie rundy w pierwszym rankingu RBI Josha Bella i Gomeza.

Harper poprowadził drugą grupę z podjazdem na drugie piętro po prawej. The Nationals zajęli trzecie miejsce na drugim singlu Gomesa RBI w konkursie.

Tylko Homer Hoskins odszedł na ósmym miejscu przed Tannerem Raineyem, który pokonał Filadelfię jednym przejazdem, ale Brad Hand zdobył cztery punkty i zdobył swój 16. przystanek.

Koła wyłączone

Zawodnik Phillies Zach Wheeler (5-4) w swoim najgorszym początku sezonu rozegrał zaledwie trzy rundy. Praworęczny pozwalał na trzy rundy na sześć z czterema uderzeniami i chodzeniem.

Podobnie jak w przypadku wszystkich strzelców objętych nową polityką MLB, Wheeler został przebadany pod kątem zwiększania przyczepności.

Wheeler wzruszył ramionami. „Naprawdę nie obchodziło mnie to”. “Nic nie używam.”

użyteczna praca

Ręka musiała wyjść z kłopotów w dziewiątym miejscu po tym, jak prowadząca podwójna poddała się Bohmowi, uderzając Ronalda Torresa i oddając jedno uderzenie kijem Matta Wehrlinga, aby załadować bazy jednym. Ale lewy skrzydłowy sprawił, że Odubel Herrera uderzył płytką muchę, a Hoskins wycofał się na parterze na korcie do pełnego liczenia.

pokój powozowy

Kraje: RHP Kyle Finnegan brał udział w 10-dniowym wyścigu IL z szczepem lewego ścięgna podkolanowego.

Velez: Dyrektor generalny klubu, Dave Dombrowski, powiedział w poprzednim programie radiowym klubu, SS Didi Gregorios, który od 13 maja jest nieobecny z powodu kontuzji prawego łokcia, może rozpocząć rehabilitację jeszcze w tym tygodniu.

READ  Wewnątrz decyzji NHL o umieszczeniu reklam na koszulkach

Następna

Washington RHB Eric Fede (4-4, 3,33) Velez RHB rywal Vince Velasquez (2-2, 4,44) w podsumowaniu dwóch mini-gier w środę po południu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top