Zbrodnia w Vancouver: Były piłkarz zostaje oskarżony

Terry Houngbo-Gody grał w Westshore Rebels w BC Football Conference.

Dobrze zapowiadający się były piłkarz Kolumbii Brytyjskiej Pozostaje w areszcie, ponieważ grozi mu 21 zarzutów, w tym włamania, napady, włamania i włamania.

Zarzuty przeciwko Terry’emu Hongbo-Gudiemu mają już 560 dni. Miał stawić się w sądzie hrabstwa Vancouver 24 listopada na rozprawie przed sędzią Paulem Myersem.

Było to 34. wystąpienie w sądzie od listopada 2021 r.

W związku z wydarzeniami z 23 września 2020 roku usłyszał zarzuty wielokrotnych włamań, kradzieży i rozboju. Jest również oskarżony o posiadanie imitacji broni palnej i zakrywanie twarzy z zamiarem popełnienia przestępstwa zagrożonego karą. Wszystkie zarzuty dotyczą incydentów w Vancouver.

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​dwóch innych mężczyzn jest oskarżonych o podobne przestępstwa.

Były rozgrywający konferencję piłkarską Westshore Rebels narodził się w Afryce, przeniósł się do Stanów Zjednoczonych w wieku dwóch lat, a następnie jako nastolatek udał się do Quebecu. Przybył do Kolumbii Brytyjskiej w 2013 roku.

Zarzuty te doprowadziły do ​​umieszczenia Houngbo-Gody na liście najbardziej poszukiwanych osób Crime Stoppers w tygodniu rozpoczynającym się 29 maja 2022 r.

Jest przetrzymywany w North Fraser Trial Center i pojawił się na wideo.

Sprawa została odroczona do 15 grudnia.

[email protected]

twitter.com/jhainswo

READ  Losowanie Kataru World Cup 2022: na żywo | Wiadomości z Kataru 2022

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top