Zarejestruj się, aby otrzymać prawdziwą petardę i nieoficjalną zabawę! „Możesz to zrobić podczas treningu” [WIDEO]

Polacy Engelberg Świeciły od pierwszej serii treningowej. Zwyciężył jednak Norweg Holver Egner Granroot (137 metrów) nad Marcusem Eisenfichlerem (134 metry). Ale za długo Skok Trzecie miejsce w klasyfikacji Kamil StochMiał 138 metrów wysokości. Za nim był kolejny Polak – David Kubaki, który przekroczył 130,5 m, kończąc pierwszą „piątkę” Mariusa Lindwicka (129 m).

Obejrzyj wideo
„Stoch przegrał z własnymi oczekiwaniami, Stocana może dać nam wiele radości”

Inne narzeczona Niesamowita bomba od Kamila Stokesa! Polak skoczył 146 metrów, o 2 metry więcej niż oficjalny rekord gór Ryou Kobayashi i Domina Brevka. Jednak wysiłki szkoleniowe są uważane za nieoficjalne zapisy. Stokes z pewnością wygrał drugą sesję treningową z Danielem Huberem (131,5 m) i Holver Eckner Granerut (131,5 m).

– Ponieważ nie było to obliczone, było na treningu. Możesz zabrać się za trening, wiesz – Stokes zaśmiał się po kwalifikacjach, ale widać, że podobała mu się ta zakładka.

Wszyscy tyczki w głównym meczu

Skoczył przez górę i został ciężko ranny. Trener potrząsnął głową. Koniec sezonu [WIDEO]

Wszyscy Polacy awansowali do sobotniego wyścigu indywidualnego, a Piotria dała z siebie wszystko, skacząc 132,5 metra i zajmując drugie miejsce! Yukia Sato, który strzelił 137 metrów, wyprzedził Polak o 0,6 punktu ze 153 punktami. Norweg Holver Egner Granurt, który przekroczył 139 metrów był trzeci.

W pierwszej dziesiątce uplasowało się jeszcze dwóch Polaków – Kamil Stoch (129 m) na miejscu siódmym i David Kubaki (131 m) na dziesiątym. Andrzej Stokana (127 m) był 14., Clemens Muracca (123 m) był 26., a Alexander Snyskov (116,5 m) był 34..

Hornacher miał rację.  Stoch w lewo na Engelbergu. Hornacher miał rację. Stoch w lewo na Engelbergu. „Najlepszy skok tej zimy”

Sobotni mecz indywidualny zaplanowano na 16:00, a godzinę wcześniej odbędzie się seria testów. W niedzielę czas na mecz się nie zmieni, ale drugie eliminacje w ten weekend odbędą się wcześniej – o 14:30. Na żywo na Sport.pl.

READ  Glapiński z Polski mówi, że bank centralny zrobi wszystko, aby obniżyć CPI

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top