Zaoszczędź ponad 1600 AUD na najlepszym telewizorze OLED firmy Samsung na drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia

Jeśli chcesz dostać w swoje ręce Najlepsze telewizory 2022 roku W gorącej cenie, Wyprzedaż w drugi dzień świąt Zwykle niezawodny w dostarczaniu towarów. Ponieważ producenci i sprzedawcy detaliczni nie mogą się doczekać nowego roku (i nowych modeli, które przyniesie), niektóre z najmodniejszych firm mogą znaleźć się na wyprzedażach w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia — z dołączonymi ogromnymi rabatami.

Targowanie się nie jest obce w The Good Guys, a Boxing Day właśnie upuścił 65-calowy telewizor OLED Samsung S95B – jedna z naszych najlepszych rekomendacji OLED. spadek cen Od 4495 AUD do zaledwie 2885 AUD (Otwiera się w nowej karcie)Ta umowa stanowi doskonałą okazję do zdobycia jednego z najlepszych telewizorów, jakie można kupić za pieniądze.

Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoje kino domowe, Samsung S95B to potężna opcja gwarantująca spełnienie najwyższych standardów. Znakomity wyświetlacz QD-OLED przoduje, łącząc technologie QLED i OLED, aby zapewnić doskonałą jasność i poziomy kolorów z głęboką, dynamiczną czernią i kontrastem.

I to też nie poświęca niczego w dziale audio. Wyposażony w obsługę Dolby Atmos i integrację technologii audio Samsung Object Tracking, zapewnia wysokiej jakości dźwięk kina domowego, który pasuje do tego, czego najbardziej potrzebujesz z ekranu głównego.

Na tym ekranie głównym gracze znajdą więcej rzeczy do kochania. Wybrany jako jeden z naszych kolegów w TechRadar Najlepsze telewizory do gier (Otwiera się w nowej karcie)S95B oferuje cztery porty HDMI 2.1, z których każdy oferuje 4K przy 120 Hz ze zmiennymi częstotliwościami odświeżania i trybem automatycznego niskiego opóźnienia, również w miksie. Ponadto, dzięki procesorowi Quantum Neural Processor firmy Samsung w sercu tego procesora, zdolność S95B do dostarczania wspaniałego obrazu niezależnie od tego, co na niego rzucisz, jest niezrównana.

Odbierz to ze zniżką do wyczerpania zapasów.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top