Założyciel Telegrama obwinia Apple za opóźnienie dużej aktualizacji

Następna aktualizacja Telegrama utknęła w recenzji aplikacji Apple na dwa tygodnie „bez wyjaśnienia” Według postu w Telegramie Od CEO i założyciela Pavla Durova (Przez plotki o Macu). Twierdzi, że aktualizacja jest „na skraju zrewolucjonizowania sposobu, w jaki ludzie wyrażają się w wiadomościach”, ale nie została jeszcze zatwierdzona.

Durov omówił nieuzasadnione potknięcie w ramach szerszej krytyki modeli biznesowych App Store. Mówi, że Telegram jest sfrustrowany „nieprzezroczystym” procesem oceny aplikacji, który został „narzucony na wszystkie aplikacje mobilne przez monopolistów technologicznych”. Kontynuuje: „Jeśli Telegram, jedna z 10 najpopularniejszych aplikacji na świecie, zostanie potraktowana w ten sposób, można sobie tylko wyobrazić trudności, z jakimi borykają się mniejsi programiści aplikacji”.

Zrzut ekranu CEO Telegrama Praca Pawła Durowa Przesuń model sklepu z aplikacjami.
Zdjęcia: Jay Peters/The Edge

Nie jest jasne, co dokładnie zawiera nowa aktualizacja, a Apple i Telegram nie odpowiedziały od razu na prośbę o komentarz. To nie pierwszy raz, kiedy Durov zadzwonił do Apple w sprawie recenzji aplikacji. W 2018 roku Durov powiedział, że Apple Blokował aktualizacje aplikacji Telegram na iOS po, po Rosja zakazała Telegramu. Dzień po opublikowaniu Durowa w tej sprawie, Apple zgodziło się na aktualizację.

Telegram niedawno uruchomił a Subskrypcja Premium za 4,99 USD/miesiącktóra zapewnia użytkownikom dostęp do większych plików, szybszego pobierania, funkcji zamiany głosu na tekst, unikalnych reakcji emotikonów i nie tylko.

READ  Lekarz używa aparatu Macro iPhone'a 13 Pro do badania oczu pacjentów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top