Zakulisowa reakcja WWE na powrót Johnny’ego Gargano i Candice Larry

Mówi się, że przedstawiciele WWE są zadowoleni z powrotu Johnny’ego Gargano i Candice Larry do firmy.

według wybór walkiPara doświadczonych zapaśników „utrzymywała dobre relacje” z WWE przez całą darmową agencję, a źródło zauważyło, że Gargano pozostał w dobrych stosunkach z WWE, nawet po tym, jak zdecydował się Odmowa przedłużenia umowy Z promocją w grudniu 2021.

Raport dodał, że Gargano powiedział WWE, że „wróci do swoich ram czasowych” i że wyżsi urzędnicy WWE „chętnie realizują” i szanują życzenia Gargano.

Co więcej, kilka źródeł powiedziało „NXT” Fightful, że Gargano potraktował swoje odejście z firmy z „niesamowitym profesjonalizmem”, twierdząc, że „robił, co mógł”, aby pracować i pomagać młodym talentom, takim jak Austin Theory i Indi Hartwell, jednocześnie pomagając znalazł Dextera Loomisa. Gargano podobno „dumny” z próby pomocy metoda Zadomowił się w stajni, o czym wiedziano za kulisami, bo postanowił zrobić sobie przerwę od wrestlingu Prawie rok przed wygaśnięciem jego umowy z WWE.

Co to jest warte, nigdy nie było pewne, że Gargano i Leray powrócą do WWE. Według źródeł Fightful, weterani zapaśnicy rozmawiali z kilkoma „dużymi firmami” w poprzednim miesiącu. Powrót Gargano WWE, choć nie wiadomo, czy zamierzają udać się gdzie indziej. Chociaż nie było wzmianki o Możliwy skok do AEWRaport dodał, że IMPACT Wrestling „nie wydaje się być poważnym problemem” dla pary zapaśniczej.

Kiedy Vince McMahon ogłasza przejście na emeryturę W lipcu kilka źródeł w WWE poinformowało Fightful, że „czuli się pewniej”, że Gargano jest w drodze powrotnej do firmy. Dodali, że przejęcie McMahona przez Triple H „było punktem zwrotnym, który przyspieszył ruch 'powrotu Gargano'”. Jednak zainteresowanie wprowadzeniem Gargano do głównego rosteru WWE zostało zgłoszone jeszcze zanim Triple H prowadził system.

W zeszły piątek w „WWE SmackDown” Gargano i Kevin Owens Uratuj Drew McIntyre przed atakiem 3v1 Z rąk Austin Theory & Alpha Academy zorganizowali sześcioosobowy mecz główny w dalszej części programu. Gargano i Owens ponownie spotkali się niedawno w WWE TV lata po tym, jak dołączyli do Indii jako The Panda Express.

READ  The Rock i John Cena Hype WWE wracają w trasę

Tymczasem LeRae zmierzy się w tym tygodniu z Dakotą Kai z Damage CTRL na „WWE Raw” po tygodniu od niej. Debiutowe zwycięstwo nad Nikki Ash

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top