Zagubieni w kosmosie? | Magazyn Montreal

Naprawdę kocham Brendana Gallaghera. Dumny i zdeterminowany wojownik, kanadyjski emblemat na jego koszulce zawsze był ważniejszy niż jego imię na plecach.

Po odejściu Shea Weber, wicemistrz Gallagher idealnie nadaje się do zostania kolejnym kapitanem.

CH Bootcamp oferuje swoją część pytań. Wygląda jednak na to, że kiedy Gallagher po raz pierwszy w tym tygodniu wskoczył na lód, ominął wiele pytań. Jakby sama jego obecność pomagała uspokoić zwolenników i obserwatorów. Jestem jednym z nich. Wyraźnie widać efekt Gallaghera.

Mark Bergiveen doznał poważnego ciosu rok temu, kiedy ogłosił przedłużenie kontraktu na sześć sezonów dla młodego napastnika z zachodniej Kanady. Dyrektor generalny nigdy nie chce przepłacać zawodnikowi. Zwykle żegluje, aby nie płacić za dobrze już wyświadczone usługi. Bergevin spisuje się w tym meczu, kanadyjski trener złamał swoje złote zasady w aferze Gallaghera.

To Bergievin przyznał Gallagherowi sześcioletnią umowę o wartości 22,5 miliona dolarów w listopadzie 2014 roku. Wyjątkowe wydarzenie dla organizacji, ponieważ 11 miejsce strzeliło średnio 28 bramek na część 82 meczów w ramach tej umowy. 31 i 33 gole od 2017 do 2019. Wszystko to przy jednoczesnym ciągłym rzucaniu się przed najlepsze piłki przeciwnika. Wszystko to, jednocześnie nadal stając się niebieskimi od wrogich strażników, aby wydostać ich z bańki. Wszystko to podczas szukania pompy Ventolin za każdym razem, gdy wraca na ławkę graczy. Za każdym razem pokazuje zęby z najładniejszym uśmiechem.

specjalny mężczyzna

“Drogi… to wyjątkowy…” Bergevin powiedział w Essence rok temu. On miał rację. Do tego stopnia, że ​​pokrył go złotem, tak jak to zrobił? Jestem znacznie mniej pewny siebie. Jaka jest wartość wymienna lidera? Nikt tak naprawdę nie wie. Przywództwo nie jest statystyką, jest głęboką. W tym sensie rzekomy następca Shea Weber jest na wagę złota.

READ  Asteroida „psa kość” obserwowana przez astronomów na nowych zdjęciach

Rzeczywiście, zgodnie z całą logiką, powinieneś rozwijać się po prawej w trzecim trio Dominique Ducharme. Ma 29 lat, wciąż mierzy 5 stóp i 9 cali wzrostu i historię medyczną godną pracy doktorskiej, ale przede wszystkim pierwsze sześć sezonów nowej dekady, które przynoszą mu 6,5 miliona rocznie.

roztargnienie?

Czy Gallagher stał się rozrywką? Wątpię. Wydaje się, że to miękkie drewno nie czerpie ciepła. Czy jego duch będzie wystarczająco silny, aby utrzymać idealną postawę?

Mamy taką nadzieję, ponieważ tylko szczęśliwy i zdecydowany Gallagher może wypełnić swoje zobowiązania przywódcze.

Ducharme ma kilka tygodni na znalezienie tego, co mu odpowiada, a przede wszystkim na znalezienie właściwych słów.

To jego słowa zapobiegną złu. To są słowa, które sprawią, że wojownik Gallagher nie poczuje się zagubiony w kosmosie.

pucz od serca

Do Kaydena Guhle. Dobra praca nóg, doskonałe pierwsze podanie. Dobra kondycja dobrze to wykorzystuje. celny strzał. Dobry kij. A przede wszystkim co za hokejowa głowa. Rozumienie gry przez Guhle jest imponujące. Jego dojrzałość w wieku dziewiętnastu lat jest zadziwiająca. Sprawia, że ​​przyjmowanie informacji wraz z podejmowaniem decyzji ma konkretną wartość dla CH. Jednak nie od razu…

Strzał Usta

Do Ryana Boehlinga. To dopiero początek, ale obecny obóz jest dla niego nadal kluczowy. Pierwszym wyborem Canadiens w 2017 roku był ich nieuchwytny debiut wiosenny 2019 w bezsensownej grze. Ducharme nie potwierdził mniej więcej 4. przypadkuNS Centrum Poehlinga na początku obozu szkoleniowego. Teraz nic nie jest mniej pewne…

Mały 2 cale…

Pojedynek między Los Angeles Rams i Buffalo Bills w Super Bowl. W tym samym czasie pozostało do zagrania dużo piłki nożnej. Jednak wydaje się, że żadna z drużyn nie chce mieć głosu na amerykańskiej konwencji. W Nationale ustaliła dominację Baranów nad Brady and Bucks w ostatnią niedzielę. Odezwę się… albo nie.

READ  Czwarty co do wielkości księżyc Jowisza może zawierać kieszenie życiodajnej wody

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top