Żadnego Supermana ani Shazama w „Czarnym Adamie”

Nowa linia

Reżyser Jaume Collet-Serra potwierdził, że ani Superman, ani Shazam nie pojawią się w nadchodzącym filmie „Czarny Adam” w Warner Bros. Zdjęcia i nowa linia.

Pojawił się szum, że jedna lub obie postacie zagrają epizod w „Czarnym Adamie”, zwłaszcza Shazam (Zachary Levi), ponieważ zarówno „Adam” jak i „Shazam” były kręcone w tym samym czasie, a postacie są bardzo splecione w komiksach.

Jednak Collet-Serra, jak mówi, wylewa zimną wodę na te plotki Limit: „Nasz film to oryginalna historia, do końca filmu nikt nie wie, kim jest Shazam czy Superman”.

Nie wie również, który serial spin-off jest w trakcie prac (ala HBO Max „Peacemaker” i Penguin).

Film będzie miał duży impuls na jutrzejszym Comic-Conie przed premierą 21 października. Przy dwumiesięcznym braku wcześniejszych publikacji, oczekiwanie na filar wsparcia będzie wysokie, gdy osiągnie nowe otwarcie.

Collet-Serra mówi, że oryginalny „Brudny Harry” Clinta Eastwooda służył jako wzór dla tonu filmu:

„Podoba mi się to, że jest szary i ma szczególne poczucie moralności i sprawiedliwości, podobne do niektórych filmów z lat 70., w których system jest zepsuty i ktoś musi zrobić coś dla sprawiedliwości. Na początku powiedziałem, że to może być superbohater Brudny Harry”. Ktoś, kto nie przestrzega zasad, ale postępuje właściwie. Skorumpowany system nie będzie już chronił niewinnych. Ten czarny Adam może być bohaterem (społeczeństwa).

Warner Bros. zwolniony. Przedstawia również nowe obrazy z filmu, oferując lepsze spojrzenie na postać Johnsona wraz z dr.

READ  Dyrektorzy Quantic Dream płaczą, pytają, czy mogli kłamać podczas ostatnich wystąpień sądowych

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top