Zacznij otrzymywać reklamy w darmowych grach

Słyszeliśmy plotkę, że Xbox będzie wyświetlał reklamy. A nowy raport mówi, że Sony robi coś podobnego dla PS4 i PS5. Chociaż kilka dni temu otrzymaliśmy tę samą wiadomość o Microsoft. Jednak Sony naprawdę wyświetla reklamy, nie jest to rzadkie. Sprawdź dobre wieści dla gier na PS5.

Sony współpracuje obecnie z partnerem w zakresie technologii reklamowych nad programem tworzenia oprogramowania. Aby programiści tworzyli reklamy do grania za darmo Gry. Ale teraz nie zdecydowano, czy przychody z tych gier zostaną odjęte od reklam.

Dobra wiadomość dla graczy PS5: zacznij otrzymywać reklamy w darmowych grach:

Dobra wiadomość dla gier na PS5
Źródło zdjęcia: www.aapuals.com

Chociaż mogę powiedzieć, że pomysł na tę reklamę to dobra wiadomość dla graczy. Do tej pory w tej dziedzinie rządzili inni. Teraz rozumie się, że Sony będzie ich nowym konkurentem.

Zasoby reklamowe firmy Sony ograniczają się do reklam listowych. Gdzie, aby promować gry i usługi w PlayStation Store, musisz emitować reklamy wideo w niektórych aplikacjach. Niewątpliwie ich ruch jest częścią Partnerstwa Technologii Reklamowych.

Dobra wiadomość dla graczy PS5: zacznij otrzymywać reklamy w darmowych grach:

Sony sprawiło, że reklamy stały się normalną częścią rozgrywki. To tam Sony gra w całkiem poważną grę umysłową. Wszystkim oferuje nagrody. W sumie gracze, którzy lubią oglądać reklamy i promocje w postaci przedmiotów w grze.

Mało tego, wydawcy mogą teraz zobaczyć promocyjne ujęcia w indyjskim menu. Niektóre aplikacje pozwalają użytkownikom z jednej strony przesyłać strumieniowo filmy, az drugiej wyświetlać reklamy.

W tym przypadku pojawiają się możliwości eksploracji nowych reklam Sony. Pozwala to programistom i wydawcom na dodawanie materiałów promocyjnych bezpośrednio do gier na PlayStation.

Dobra wiadomość dla graczy PS5: zacznij otrzymywać reklamy w darmowych grach:

Wszystkie te rzeczy zachęcają ich do tworzenia gier. Co zaskakujące, gry te stały się popularne podczas pandemii. Kolejny raport został opublikowany w Business Insider. Oznacza to, że Sony długo nad tym pracowało, a nie dzisiaj.

READ  Komentarz Samsunga]Mówi się, że Samsung ogranicza wydajność 10 000 popularnych aplikacji

Rozważali dodanie reklam w grze do darmowych gier około 18 miesięcy po debiucie na PS5. Oczekuje się, że wsparcie reklamowe zostanie uruchomione do końca roku.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top