Zack Hyman: Jaki zawodnik byłby idealny, aby pomóc Edmonton Oilers przejść do następnego kroku?

Treść artykułu

Zach Hyman jest celem wolnego agenta Edmonton Oilers. W rzeczywistości Hyman może być czymś więcej niż tylko celem, w centrum uwagi Kena Hollanda.

Reklama

Treść artykułu

Uważam, że Hyman jest bardzo odpowiedni do specyficznej sytuacji dwóch olejarek. Spędził sporą część swojego czasu z Leafs u boku elitarnych graczy, takich jak Auston Matthews i Mitch Marner (często grał także z Ilyą Mikheev i Alexem Kerfootem). A w tych utalentowanych drużynach w Toronto Hyman spisał się całkiem nieźle: dwa sezony 20 bramek (2drugi skrót w zaledwie 51 meczach) i strzelił 23 gole w zaledwie 43 meczach w zeszłym sezonie. Hyman miał również pozytywny wkład w statystyki luksusu, 52.1% CF 5v5 w latach 2020-21. Może umieścić dysk w sieci.

Zach Hyman nie ma przebłysku niektórych swoich obecnych (i potencjalnych) kolegów z drużyny Oilers. Ale w klubie, który jest często oskarżany (i mogę też dodać) o zbyt wielu graczy tego samego rodzaju, Heyman byłby jednym z takich „podobnych” w Edmonton. Jego umiejętności idą w parze z dużą ilością papieru ściernego i noskiem do najtrudniejszych obszarów powierzchni lodu. Jest bardzo dobry w obronie. bardzo.

Reklama

Treść artykułu

Teraz Hyman nie będzie tani i są już obozy podzielone co do tego, ile przepłacić. Ale oczywiście, wszyscy możemy się zgodzić, że jeśli zamierzasz wydać duże pieniądze, ten, który dostajesz za tę cenę, powinien być w stanie grać w każdej sytuacji. Jeśli Hyman dołączy do nich na regularnej zmianie, a także w Power Play i PK, szybko zaczniesz wymieniać swojego dolara: ponad 20 minut dla nocnego mężczyzny, który jest na lodzie w ostatniej minucie gry, niezależnie od tego, czy jesteś celem. w górę lub w dół.

READ  Piękne spotkanie rodzinne Emmy Radocano

Teraz Hyman nie jest najlepszym lewicowym skrzydłowym dostępnym w klasie UFA 2021. Będzie miał przed sobą 3 innych: Alexandra Ovechkina, Gabriela Landskoga i Taylora Halla. Ovi wyląduje w Waszyngtonie albo wcale. Hall jedzie do Bostonu, jeśli jeszcze nie zarejestrował się do czasu publikacji. Landeskog to świetny gracz, który zaznacza prawie każde pole z wyjątkiem jednego… Mówi się, że dąży do 9 milionów dolarów rocznie. To tak, jakby Hyman mógł wylądować od 5,1 do 5,5 miliona dolarów. Im wyższy termin, tym mniejsza liczba AAV. Nie podoba ci się ten termin? Sprawiedliwość. Ale wtedy spodziewaj się, że zapłacisz więcej.

Reklama

Treść artykułu

Teraz, jeśli czytasz Twittera, wierzący są podzieleni na Zacha Hymana. Trochę dziwne, że tak wiele osób z tej samej grupy jest zaabsorbowanych posuwaniem się do przodu zainteresowania dyrektora generalnego Kena Hollanda: Conor McDavid ma 5 lat do końca swojej umowy, Leon Drystle 4. Jeśli nie nadszedł teraz czas, wydaj na to duże pieniądze najlepszy darmowy apartament facetów, więc… kiedy jest czas?

Innym powszechnym problemem jest wiek. Zach Hyman ma 29 lat. Wiemy, że gracze NHL, zwłaszcza ci, którzy grają z twardym stylem fizycznym, mogą zacząć spadać, gdy zbliżają się do trzydziestki. Ale nie wszyscy to robią. Chris Konitz miał 29 lat, kiedy dołączył do Penguins w 2008 roku. Podczas swojej kadencji brał udział w 4 kolejnych sezonach z 20 bramkami, w tym 35 w 2013-14 i był częścią 3 mistrzostw Pucharu Stanleya.

Reklama

Treść artykułu

Tak, ale Konets grał z Sidneyem Crosbym i Evgeny Malkinem, mówi.

READ  Jack Eichel, Saga Sabres wyjaśniona: jak spór medyczny doprowadził do handlu gwiazd w Vegas

Uh. Heyman grał z McDavidem i Drissettem.

Nadal nie zawracasz sobie głowy porównywaniem? Ok Pat Maroon grał z Connorem McDavidem w latach 2016-2017. Strzelił 27 goli. Jego najlepsze (przed lub po)? 14. I spójrz, nie szanujesz wielkiej platformy. Ma własne 3 filiżanki. Ale czy uważasz, że Maroon jest lepszym graczem niż Hyman? Specjalnie do tego celu, do którego olejarki tego potrzebują. Nie sądzisz, że Hyman mógłby zdobyć 30 punktów z wynikiem 97 lub 29?

Inną rzeczą, którą ma Chris Koenitz, jest złoty medal olimpijski. Miał trzydzieści kilka lat, kiedy tworzył ten zespół. Rozumiem, że Hyman jest już na krótkiej liście graczy, którzy zostaną zaproszeni do programu kanadyjskiego. Czy sezon w zespole Port McDavid zwiększy jego szanse? Trudno myśleć, że tak się nie stanie.

Reklama

Treść artykułu

ryzyko? Oczywiście istnieje ryzyko. Istnieje z każdą umową. Im dłuższy czas, im starszy gracz, tym wyższe stawki. zakażenie. Spadek produkcji itp. W końcu Zach Hyman może mieć 36 lat pod koniec tej dekady. Ostatnie kilka lat może stać się problemem.

Ale jeśli po drodze zdobędziesz filiżankę lub dwa, czy nie byłoby warto? W końcu, jaki jest cholerny sens pozostawania przyjaznym, jeśli nie wygrywasz, gdy są tutaj najlepsi gracze?

Och, jak również… w wieku 36 lat? Chris Konitz pojechał 17-23-40 w 80 GP.

Tylko mówię ’. Znajdź mnie na Twitterze @KurtLeavins

Ostatnio w The Cult…

McCurdy: Ken Holland opowiada o Heymanie, Larsonie i projekcie

Staples: Czy Zack Hyman do Edmonton to skończona umowa?

    Reklama

uwagi

Postmedia jest zobowiązana do utrzymania żywego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top