XTEK Unit otwiera polskie biuro sprzedaży i dystrybucji

Grupa HighCom Armor Solutions Inc. Firma XTEK poinformowała, że ​​firma otworzyła w Polsce nowe europejskie biuro sprzedaży i dystrybucji. Nowe biuro zapewni firmie HighCom lepszą bliskość do docelowych klientów wojskowych i organów ścigania w krajach Europy Środkowej i Skandynawii. Zatrudniono nowych pracowników ds. sprzedaży i operacji, którzy już współpracują z obecnymi klientami i partnerami handlowymi firmy Highcom w regionie. Trwają nowe kampanie sprzedażowe w celu wykorzystania możliwości na dużą skalę w całym regionie, a Highcom zwiększy zapasy w Polsce, aby zapewnić szybką dostawę do naszych klientów i partnerów.

Scott Basham, dyrektor generalny grupy XTEK, powiedział: „XTEK jest podekscytowany otwarciem naszego nowego biura sprzedaży i dystrybucji Hycom w Polsce. Osiągnięcie to jest znaczącym kamieniem milowym w naszej strategii rozwoju organicznego, ponieważ stawia naszą wiodącą na świecie ultralekką kamizelkę kuloodporną i zaawansowaną technologię hełmów „dopuszczonych do użycia przez karabiny” w strategicznej arenie operacji wsparcia dla Ukrainy. Ostatni rok. Nasze nowe biuro w Polsce zapewnia również lepszy dostęp do wielu krajów Europy Środkowej i Skandynawii, które szybko uzupełniają i zwiększają dostawy kamizelek kuloodpornych i hełmów balistycznych dla swoich głównych sił zbrojnych, sił obrony narodowej i rezerw. Jeśli wojna na Ukrainie rozszerzy się w nowym roku. Ponadto nasz zespół Highcom aktywnie poszukuje nowych możliwości sprzedaży na całym świecie — w Europie, na Bliskim Wschodzie, w regionie Azji i Pacyfiku, w Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych.


W sprawach redakcyjnych kontakt:
Redaktor Kim Bergmann pod adresem [email protected]

Kontakt w sprawie reklamy:
Dyrektor sprzedaży Graham Jose [email protected]

READ  Solutions 30 poszerza portfolio usług i zasięg geograficzny, aby wspierać rozwój 5G w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top