XTEK otwiera nowe centrum sprzedaży i dystrybucji w Polsce

Dywizja Highcom Armor Grupy XTEK otworzyła nowe biuro sprzedaży i dystrybucji w Polsce. Klienci wojskowi i organy ścigania w krajach Europy Środkowej i Skandynawii.

Dyrektor generalny grupy, Scott Basham, powiedział, że ich ultralekka kamizelka kuloodporna i zaawansowana technologia hełmów „ocenianych na karabiny” są „prawdziwie strategiczne”. Teatr Operacji Wsparcia” Dla Ukrainy wiele jej produkcji zakończyło się w zeszłym roku.

„Podobnie nasze nowe biuro w Polsce oferuje lepszy dostęp do wszystkich krajów Europy Środkowej i Skandynawii, które szybko się zapełniają i powiększają. Pancerze i hełmy balistyczne Za ich główną armię, siły bezpieczeństwa narodowego i siły rezerwowe, gdyby wojna na Ukrainie stała się bardziej rozpowszechniona w nowym roku”.

Firma dodała, że ​​jest na dobrej drodze do wygenerowania w tym roku 82 milionów dolarów przychodów.

Grupa XTEK Złożona z XTEK Ltd i HighCom, którą XTEK przejęła w 2019 roku, działa w dwóch odrębnych dywizjach: balistyce i technologii. Ta pierwsza opiera się na kamizelkach kuloodpornych, hełmach i kompozytowych strukturach pancerza i ma fabrykę w Columbus w stanie Ohio.

XTEK Ltd ma australijskie zakłady w Canberze i Adelaida.

Zdjęcie: XTEK

READ  Christophe Kovaci przegrał z Lawrence Okoli przez nokaut

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top