XINSURANCE oferuje ubezpieczenie przestrzeni kosmicznej dla pasażerów Jeffa Bezosa i Blue Originركاب

Salt Lake City–(drut roboczy) –Ubezpieczenie – Wiodąca w kraju firma ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej za linie specjalne – Dzisiaj zaoferowano ubezpieczenie Jeffa Bezosa i pięciu pasażerów Blue Origins podczas długo oczekiwanego startu rakiety w lipcu.

„Podobnie jak Bezos jesteśmy obliczeni na podejmowanie ryzyka, a XINSURANCE stara się znaleźć rozwiązania dostosowane do potrzeb osób niewierzących”, powiedział J. Parker Lindsey, starszy wiceprezes XINSURANCE. „Jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie dokładnie ocenić to nowe ryzyko związane z lotami kosmicznymi i zapewnić wyceny i ubezpieczenia nie tylko dla Bezosa, ale dla wszystkich przyszłych pasażerów lotów kosmicznych”.

Bezos, najbogatszy człowiek na świecie, to największe nazwisko, jakie kiedykolwiek pojawiło się w kosmosie, i jak dotąd nie był w stanie znaleźć agencji ubezpieczeniowej, która pokryłaby jego 11-minutowy lot dla niego i jego załogi kosmicznej. Podczas gdy astronauci NASA są skutecznie ubezpieczeni przez amerykańskich podatników, Blue Origin nie jest prawnie zobowiązany do oferowania ubezpieczenia swoim pasażerom. Do dziś żadna firma nie była skłonna oferować ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej podróżującym w kosmos.

Oprócz oferowania pokrycia lotów kosmicznych z Bezos, XINSURANCE będzie ogólnie oferować ubezpieczenie dla rozwijającej się branży turystyki kosmicznej. XINSURANCE specjalizuje się w pomocy osobom i firmom, które prowadzą styl życia lub prowadzą działalność, która utrudnia ich zabezpieczenie tradycyjnym przewoźnikom.

„To kategoria ryzyka, w której istnieje potrzeba, a my jesteśmy odpowiednią firmą, aby ją wypełnić”, mówi Lindsey.

XINSURANCE to specjalistyczna firma ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej, która zapewnia rozwiązania ubezpieczeniowe dla osób wysokiego ryzyka, właścicieli domów i firm, gdy inne firmy ubezpieczeniowe nie mogą lub nie mogą. Firma ubezpieczeniowa ma ponad 40-letnie doświadczenie w dostarczaniu specjalistycznych ubezpieczeń wysokiego ryzyka w Stanach Zjednoczonych.Więcej informacji na temat XINSURANCE można znaleźć na stronie www.xinsurance.com.

O XUBEZPIECZENIA

XINSURANCE to administracja bazy danych dla brokerów ubezpieczeniowych Evolution, LC, Salt Lake City, Utah. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu XINSURANCE oferuje linie specjalistyczne, ubezpieczenia majątkowe i wypadkowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej i osobowej we wszystkich 50 stanach. Zapewniając klientom dostęp do zindywidualizowanych polis ubezpieczeniowych od odpowiedzialności cywilnej, które pokrywają luki w tradycyjnej ochronie ubezpieczeniowej, XINSURANCE pomaga zredukować ryzyko i zmaksymalizować spokój ducha. po więcej informacji odwiedź XUBEZPIECZENIA.pl.

READ  Aktualności | NASA szuka propozycji dwóch nowych prywatnych misji astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top