Xbox Game Pass poniósł ogromną stratę 8 gier

Subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate przegrali osiem różnych gier na Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i PC, w tym kilka gier AAA. W tym tygodniu usługa subskrypcji dodała ponad osiem gier, co sprawia, że ​​tę wielką stratę można przełknąć, ale jeśli zauważysz, że brakuje niektórych gier, to dlatego, że wiele z nich opuściło usługę subskrypcji w tym tygodniu, co oznacza, że ​​nie można ich już kupić z 20 grami . Rabat procentowy dla subskrybentów.

Jak zawsze, nie ma ani słowa o tym, kiedy i czy któraś z tych gier powróci. Żadna z nich nie jest bardzo dużymi grami, które grają wbrew szansom na ich powrót w przyszłości, ale gry odchodzą i wracają, chociaż nie są tak popularne i znowu są to najpopularniejsze gry, których chcą gracze zobaczyć po raz drugi. .

Poniżej możesz przeczytać więcej o wszystkich ośmiu grach, które opuszczają grę, a także sprawdzić zwiastun każdej gry:

przystań: „Dwoje kochanków porzuca wszystko i ucieka na zagubioną planetę, aby być razem. Przemierzaj tajemnicze krajobrazy, eksploruj podzielony świat i walcz z tym, co próbuje ich rozerwać w tej przygodzie RPG o miłości, buncie i wolności”.

wezwanie morskie: „Call of the Sea to kolejna opowieść o tajemnicy i miłości, której akcja rozgrywa się na południowym Pacyfiku w latach 30. XX wieku. Odkrywaj rajskie wyspy, rozwiązuj zagadki i odkrywaj tajemnice podczas polowania na zaginioną podróż męża”.

Witam sąsiedzi: „Hello Neighbor to gra typu stealth horror o zakradaniu się do domu sąsiada i odkryciu, co ukrywa w piwnicy. Graj przeciwko zaawansowanej sztucznej inteligencji, która uczy się na podstawie twoich działań”.

kredyt macierzysty: „Morkredd to napięta, oparta na fizyce gra logiczna kooperacyjna dla jednego lub dwóch graczy, która łączy w sobie rozwiązywanie zagadek oparte na umiejętnościach, wymagającą równowagę światła i cienia oraz mroczny świat pełen tajemnic do odblokowania”.

READ  Modele iPhone’a 14 Pro po raz kolejny pożegnały się z notchem

Wyjść: „Moving Out to głupi symulator poruszania się oparty na fizyce, który nadaje nowe znaczenie„ kooperacji na kanapie ”! Czy jesteś gotowy na ekscytującą karierę w branży meblarskiej? Jako certyfikowany technik zajmujący się układaniem i przenoszeniem mebli będziesz ruchliwe miasto Buckmore.”

LEGO Batman 2: Superbohaterowie DC: „Mity jednoczą się! Dynamiczny duet Batmana i Robina łączy siły z innymi słynnymi superbohaterami z uniwersum DC, takimi jak Superman, Wonder Woman i Green Lantern, aby ocalić Gotham City przed zniszczeniem z rąk znanych złoczyńców Lexa Luthora i Jokera”.

Menedżer piłkarski 2021: „Nowe dodatki i ulepszenia gry zapewniają dodatkowy poziom głębi, dramatyzmu i autentyczności w piłce nożnej. FM21 daje Ci możliwość rozwijania umiejętności i osiągania sukcesów w klubie, jak nigdy dotąd”.

FIFA 19: Oparta na technologii Frostbite gra EA SPORTS FIFA 19 zapewnia wrażenia mistrzowskiego kalibru na boisku i poza nim. FIFA 19, prowadzona przez prestiżową Ligę Mistrzów UEFA, oferuje ulepszone funkcje rozgrywki, które pozwalają kontrolować boisko w każdej chwili. Niezrównana rozgrywka, w tym Dramatic zakończenie historii Journey Alexa Huntera: Champions, nowy tryb w popularnej grze FIFA Ultimate Team™ i nie tylko. Champions Rise w FIFA 19”.

Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate są dostępne – odpowiednio za 10 i 15 USD miesięcznie – na Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i PC.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top