Wzrost cen Hit Row po WWE Draft

WWE powołało Hit Row do głównego rosteru, co oznacza, że ​​w stajni będzie teraz piątek. Wiąże się to również ze wzrostem ich wynagrodzenia.

Top Dolla opublikowała poważny żart w formie słodkiego freestyle’owego rapu o podpisaniu nowego kontraktu z „The E”, a teraz czytamy między tymi wierszami. Stajnia została powołana podczas draftu WWE w 2021 r. i teraz wszystko się dla nich zmienia.

Hit Row pojawił się w krótkim filmie, który Swerve Scott upuścił online. W filmie Top Dolla stanął przed B-Fab, Ashante Thee Adonis i Scottem, kiedy ogłosił, że ich cena właśnie wzrosła.

„Cena wzrosła. Jeśli jesteś promotorem, jeśli uczestniczysz w koncercie rapowym, wczorajsza cena nie jest ceną dzisiejszą”.

Musimy zobaczyć, co Hit Row robi na SmackDown, ponieważ mają duży potencjał. Ciekawie będzie zobaczyć, jak ich praca przenosi ich na większą scenę teraz, gdy projekt WWE 2021 wyrzucił ich z NXT Zanim grupa wzięła udział w meczu TakeOver.

Co myślisz o tej historii? Dźwięk w komentarzach!

Transkrypcja Rpoboczne wiadomości

READ  Słynny właściciel restauracji White Rock umiera na COVID-19

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top