Wyprzedaż o zachodzie słońca Christine Quinn opuszcza grupę Oppenheim

Sprzedaż Kristen Quinn z Sunset opuszcza grupę Oppenheim po niezwykle dramatycznym piątym sezonie serialu Netflix

Sprzedaż Kristen Quinn of Sunset oficjalnie opuściła jej firmę brokerską, The Oppenheim Group.

Źródło potwierdziło jej odejście z firmy do nas co tydzieńMówiąc: „To była decyzja Kristen o opuszczeniu grupy Oppenheim”.

33-letnia gwiazda Netflixa była w gorącej atmosferze pod koniec niezwykle dramatycznego piątego sezonu, w którym Quinn próbowała przekupić jedną z jej koleżanek z agencji nieruchomości, Emmę Hernan.

Odjazd! Kristen Quinn z jej domu maklerskiego Sunset opuściła Oppenheim Group, a źródło potwierdziło, że „to była jej decyzja”; Na zdjęciu grudzień 2021

„Złoczyńca” Netflixa został od tego czasu usunięty ze strony internetowej firmy zajmującej się nieruchomościami, a pozostało tylko jedno grupowe zdjęcie jej osoby.

Pochodzący z Teksasu niedawno skrytykował program rzekomo fałszowanie fabuły, na kilka minut przed premierą finałowego piątego sezonu.

„30 minut do rozpoczęcia #SunsetSale” – napisała w czwartek wieczorem. „Ciesz się nowym sezonem, a wszystko to 5000 fałszywych historii!”

Domniemana fałszywa historia wydaje się być powiązana z „łapówką w wysokości 5000 dolarów” Emmy, 30-letniej koleżanki zajmującej się handlem nieruchomościami, którą Kristen, jak twierdzi, zaoferowała, aby obrabować jednego ze swoich klientów.

Problem: 33-letnia gwiazda miała kłopoty z firmą pod koniec sezonu 5, co pokazało, że Quinn próbuje przekupić jednego z jej kolegów klientów agentki nieruchomości Emmy Hernan;  Od lewej do prawej Chelsea Lazcany, Jason Oppenheim, Quinn, Brett Oppenheim

Problem: 33-letnia gwiazda była w gorącym punkcie z firmą pod koniec sezonu 5, co pokazało, że Quinn próbuje przekupić jednego z jej kolegów agentów nieruchomości, Emmę Hernan; Od lewej do prawej Chelsea Lazcany, Jason Oppenheim, Quinn, Brett Oppenheim

W rozmowie z H! AktualnościPośrednik w handlu nieruchomościami i współgwiazda Mary Fitzgerald, lat 41, omawiają poważne zarzuty, adwokat Tak zwana „całkowicie niemoralna” i prawdopodobnie „nielegalna” oferta została odrzucona.

READ  Dolly Parton zaakceptuje teraz wprowadzenie Rock and Roll Hall of Fame - Wiadomości rozrywkowe

„Gdyby Emma już podpisała umowę o umieszczenie na liście, do której się przygotowywała, byłoby to nielegalne” – wyjaśnił Fitzgerald.

’Więc [Christine] Straci prawo jazdy, straci wszystko. Ale na szczęście nie została jeszcze podpisana umowa o umieszczenie w ofercie tej konkretnej nieruchomości. W przeciwnym razie będzie miała problemy prawne.

Judd: W rozmowie z E!  Wiadomości, agentka nieruchomości i współgwiazda Mary Fitzgerald, 41 lat, (po lewej) omawiają zarzuty przekupstwa, opisując rzekomy program jako

Judd: W rozmowie z E! Wiadomości, agent nieruchomości i współgwiazda Mary Fitzgerald, 41 lat, (z lewej) omawiają oskarżenia o przekupstwo, nazywając rzekomy program „całkowicie niemoralnym” i potencjalnie „nielegalnym”

Fitzgerald dodał, że to zachowanie To było nie do przyjęcia dla pośrednictwa.

Szczycimy się naszą uczciwością i sposobem, w jaki traktujemy klientów oraz sposobem, w jaki traktujemy siebie nawzajem i nie możemy się tego nacieszyć w naszej mediacji. To po prostu – nie w porządku.

Na początku tego tygodnia Kristen nie wzięła udziału w wyprzedaży o zachodzie słońca, podając Covid jako powód swojej nieobecności.

Niedopuszczalne: Fitzgerald dodał, że zachowanie Quinna nie było czymś akceptowalnym dla domu maklerskiego:

Niedopuszczalne: Fitzgerald dodał, że zachowanie Quinna nie było czymś do zaakceptowania przez biuro maklerskie: „To po prostu – nie w porządku”; Na zdjęciu 2021

Reklama

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top