Wyniki WWE SmackDown (30.09.) – Sami Zayn i Solo Sikoa vs. Ricochet i Madcap Moss, Bailey kontra schozzy

Rykoszet i Zen zaczynają działać. Dzwoni dzwonek i oba się zamykają. Wymieniają ofiary, zanim Ricochet wręczy kilka przedramion i parę nożyczek. Uderza kopnięciem, a następnie stawia ślady na łosiu. Moss przykłada kilka ramion do środka zen, a następnie dwie pary przedramion do głowy. Zain upuszcza go i zaznacza w Sequoia. Sikoa wykonuje serię prawych rąk i kopnięć, a następnie uderza w Zayna. Moss strąca zen z ringu, a następnie pomaga Ricochetowi na górnej linie, aby go zdjąć.

Po przerwie Sikoa podaje łokieć w plecy Ricocheta. Odbij ogień z prawej strony, zanim Sikoa uderzy w samoański zrzut. Idzie po szpilkę, ale Ricochet wysiada. Sikoa wielokrotnie kopie Rykoszeta, a następnie podąża za nim kopnięciem w głowę i opuszczeniem nogi. Rykoszet powraca, zrzucając rakietę ze środkowej liny, a potem robi gorący tag dla Mossa. Zane również dołącza, a łoś dostarcza Fallaway Slam. Podaje dwa biegnące ramiona do środkowej części. Zane kładzie się na Mossie, ale Moss wysiada. Niebieski dostarcza Thunderbomb, a następnie idzie po kolejną szpilkę, ale Moss strzela ponownie, Zane wpada na latający obiekt, ale Moss chwyta go i uderza młotem pneumatycznym. Idzie po pinezkę, ale Sequoia ją łamie.

Dwaj mężczyźni wyszli na zewnątrz, podczas gdy Ricochet chciał zetrzeć Sequoię. Światła gasną na krótką sekundę, zanim leci, ale Sequoia spotyka go tam na krześle, zanim wrzuci go do szybu. Sikoa wykonuje ciemną kartę, a następnie wykonuje kopnięcie z rotacji i solowe uderzenie, aby wygrać.

Zwycięzcy: Sami Zayn i Solo Sekwa

Po meczu Moss próbuje zaatakować Zane’a, ale Sequoia ratuje go i obezwładnia go.

Po przerwie udaliśmy się za kulisy do Zain i Siqua. Zane świętuje swoje zwycięstwo, gdy zbliżają się do szatni w The Bloodline. Pojawia się Ji Usu i mówi, że jest tam, aby sprawdzić, co u swojego brata. Zayn mówi, że wszystko w porządku, zanim G wpuści go do garderoby. Zatrzymuje Zayna i mówi mu, że go widzi. Mówi, że oszukał wszystkich i pójdzie za nim, jeśli narazi swoją rodzinę na niebezpieczeństwo. Zayn mówi, że powinien mieć to z Romanem Reignsem, po czym wchodzi do szatni.

READ  Gwyneth Paltrow tylko ogląda się w Królewskich Bombach Tennen

Następnie przechodzimy do filmu, który potęguje spór między Karrionem Krossem i Drew McIntyre przed ich pasem na Extreme Rules.

Udajemy się za kulisy do teorii Kayli Braxton i Austina. Teoria mówi, że nauczył się swojej lekcji po tym, jak Brock Lesnar i Tyson Fury zniszczyli jego pieniądze odpowiednio na SummerSlam i Clash at the Castle. Mówi, że Drew McIntyre zawstydził się bardziej niż w Clash at the Castle. Bez jego wiedzy McIntyre podchodzi do niego od tyłu i mocno uderza go w ramię. McIntyre rzuca mu wyzwanie w następnym meczu, zanim wyjdzie.

Po przerwie Drew McIntyre udaje się na ring, a za nim Theory Austin i Alpha Academy.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top